MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka pokazał trening przed walką z Łukaszem Różańskim [WIDEO]

Artur Szpilka pokazał trening przed walką z Łukaszem Różańskim [WIDEO]

Artur Szpilka w swoich mediach społecznościowych pokazał trening przed walką z Łukaszem Różańskim. A konkretnie – fragment treningu, w którym pracuje nad szybkością i siłą ciosu.

Do walki Szpilka vs Różański dojdzie już 30 maja w Rzeszowie na gali Knockout Boxing Night 15. Wydarzenie będzie transmitowane w usłudze PPV.

Stawką pojedynku polskich pięściarzy będzie pas mistrzowski WBC International wagi bridger. Zwycięzca zawalczy o mistrzostwo świata tej nowej kategorii wagowej w boksie.

Artur Szpilka pokazał trening przed walką z Łukaszem Różańskim [WIDEO]

“Szpila”, który jest aktywnym użytkownikiem Twittera wrzucił na tablicę fragment swojego treningu przed walką z niepokonanym w zawodowych starach Różańskim.

Jak myślicie – Szpilka wygra nadchodzącą walkę?

Zobacz także:

Oktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza południowej granicy. Organizacja Oktagon MMA – poinformowała na swoim Facebook’u, że Marcin Naruszczka zawalczy na gali Oktagon 24. Rywalem Polaka będzie Eric Spicely. Walka będzie miała status eliminatora do walki o pas wagi średniej, który dzierży Karlos Vemola.

Radczenko nie odpuszcza: Szpilka nie lubi mocno bijących zawodników

Pierwsza walka Radczenko vs. Szpilka, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Zwycięzcą zeszłorocznego pojedynku został “Szpila”, jednak werdykt sędziowski nie był dobrze odebrany. Ukrainiec, wciąż celuje w rewanż z Polakiem, więc co jakiś czas zaczepia go w mediach. “Artur nie lubi mocno bijących zawodników” – powiedział w wywiadzie dla Interii Radczenko.

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.