MMA PLBoksArtur Szpilka pluje na hejtera! Marcin Najman komentuje awanturę w Pionkach

Artur Szpilka pluje na hejtera! Marcin Najman komentuje awanturę w Pionkach

Nie brakuje następnych komentarzy po zamieszaniu, do którego doszło na piątkowej gali Tymex Boxing Night 12. Tym razem swoje trzy grosze wtrącił Marcin Najman, który ostro wypowiedział się o awanturze w Pionkach!

Postać twitterowa ”Ajtuj Szminka” pojawił się na wydarzeniu bokserskim wraz z pasem, który miał wręczyć dla zwycięzcy pojedynku Marcin Siwy vs Kamil Bodzioch. Mogliśmy się spodziewać, że z tego wszystkiego wyjdzie duże zamieszanie! Artur Szpilka postanowił porozmawiać z hejterem, który obrażał go w internecie. ”Szpila” nie wytrzymał i opluł ”Ajtuja Szminkę” po czym musiał opuścić halę.

Marcin Najman: Gdyby ktoś obrażał moją rodzinę, to nie skończyłoby się to tak łagodnie!

Marcin Najman był zaskoczony, że doprowadzono do takiej sytuacji na gali w Pionkach. Częstochowianin zapewnia, że nie widział innej scenariusza, gdy obaj pojawią się w tym samym miejscu i czasie. Były bokser ponadto deklaruje, że jeśli ktoś by obrażał jego rodzinę w internecie to taka sytuacja w jego wykonaniu zakończyłaby się jeszcze ostrzej!

Marcin po błyskawicznej przegranej z Pawłem Trybałą niespodziewanie związał się z organizacją FAME MMA. Debiut nastąpił w październiku poprzedniego roku, gdy szybko i sprawnie rozprawił się z Bonusem BGC. Najman swoją ostatnią walkę stoczył podczas 6 edycji, ale tym razem nie był to udany występ. Krótko, bo w pierwszej rundzie znalazł na niego sposób debiutujący wtedy Piotr Piechowiak.

Zobacz także:

Piękne słowa Macieja Kawulskiego po KSW 53! Jedna walka i Gamrot w UFC?

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW przekonuje, że szanuje ambicje Gamrota. Tym samym po zakończeniu kontraktu nie będą trzymać za wszelką cenne ”Gamera”

Marcin Gortat również komentuje! Zgadzacie się?

Nasza duma jeśli chodzi o koszykówkę skomentowała ostatnie zamieszanie przy gali w Pionkach! Marcin broni Artura Szpilkę