MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o Don Kasjo: Za takie zachowanie od razu w łeb i nie ma gadania!

Artur Szpilka o Don Kasjo: Za takie zachowanie od razu w łeb i nie ma gadania!

Artur Szpilka pojawi się na dzisiejszej gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Nie jest to zaskoczenie, bowiem jego narzeczona Kamila Wybrańczyk stoczy trzecią walkę w freakowej organizacji. ”Szpila” poza walką Kamili jest ciekawy jak zakończy się starcie ”Don Kasjo” oraz ”Murana”.

Szpilka

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Szpilka: Są jakieś granice tego ubliżania! 

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że będzie kibicował Marcinowi Wrzoskowi. Pięściarz nie ukrywa, że denerwuje go zachowanie popularnego ”Don Kasjo”.

Nie, nie mam czasu aż na takie dialogi. Na pewno widziałem jedną rzecz. Bardzo mi się nie podobało jak sobie ubliżali nawzajem, albo to bardziej Kasjo ubliżał Wrzoskowi. Dla mnie to jest krótka piłka, za takie zachowanie od razu w łeb i nie ma gadania. Są jakieś granice tego ubliżania. Te granice zostały już dawno przekroczone. To nie jest coś co ja lubię i się tym cieszę. Mamy szacunek do siebie, albo coś przydymimy ale nie ma obrażania personalnego ”Ty cwelu, Ty taki i taki”. Są rzeczy, które… Sobie wyobraź stoimy, a Ty do mnie ”j**ać Cię” i tak se gadamy. Stary to jest słabe strasznie, po jednym ”je**ć Cię” jesteś rozj**any.      

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 12

Data: 20 listopada 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

FAME 12 – rozpiska gali

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Wrzosek – walka na zasadach boksu
Kacper Blonsky vs. Mateusz “FIT Lovers” Janusz
Adrian “Polak” Polański vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski wagi półśredniej
Karolina “Zusje” Smogulecka vs. Marta “Marti Renti” Rentel
Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański
Piotr “Bestia” Piechowiak vs. Krzysztof Radzikowski
Krystian “Krycha UFC” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk
Patryk “Ryba” Karaś vs. Kornel “Koro” Regel
Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk vs. Anna Andrzejewska
Jakub „Dragon” Kaczmarski vs. Adrian „Pitbull” Wieliczko – finał turnieju “Road to Armia”

Zobacz także:

Nabuzowany Jacek Murański na media treningu przed FAME 12. Prawie zaatakował Michała Rogozińskiego [WIDEO] Widzieliście?

Za nami otwarty trening i ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME 12. Jednym z bohaterów wydarzenia był Jacek Murański, który w super fight’ie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

FAME MMA 12: Don Kasjo dużo cięższy od Marcina Wrzoska! ”Król” sprawi niespodziankę?

Jest naprawdę duża różnica kilogramów. Mowa o walce wieczoru jutrzejszej gali FAME MMA 12, która odbędzie się w Ergo Arenie. Kasjusz Życiński na zasadach boksu zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW. Tym razem będzie to Marcin Wrzosek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis