MMA PLBoksArtur Szpilka nie wyklucza walki na gołe pięści!

Artur Szpilka nie wyklucza walki na gołe pięści!

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) swój następny pojedynek stoczy w kategorii ciężkiej. ”Szpila” nie wyklucza, że w przyszłości dojdzie do jego walki na gołe pięści! Przypomnijmy, że od dłuższego czasu mówi się również o debiucie w mieszanych sztukach walki.

Wojownik z Wieliczki ostatnie starcie stoczył na początku marca. W Łomży nie brakowało kontrowersji. Szpilka w tym starciu po latach wrócił do wagi cruiser. Walka z Sergey Radczenko (7-6, 2 KO) okazała się nie lada wyzwaniem. ”Szpila” leżał na deskach, a w końcówce przyśpieszył i zamierzał odwrócić losy pojedynku. Sędziowie ostatecznie niejednogłośnie wskazali zwycięstwo Artura Szpilki.

Artur Szpilka o walce na gołe pięści: Wiadomo jak każdy!

Nasz czołowy pięściarz w Polsce w rozmowie z mmarocks.pl zdradził, że nie wyklucza w przyszłości walki na gołe pięści. Może to być zaskakujące, ponieważ ”Szpilka” wspominał parokrotnie, że po zakończeniu kariery bokserskiej bardzo możliwy jest jego debiut w KSW.

A spróbowałbym się, wiadomo jak każdy. Na razie jednak mam karierę bokserską i to jest dla mnie najważniejsze. Poza tym wiem, jak ciężko było wrócić po tych wszystkich operacjach.

Artur Szpilka nie ma w ostatnim czasie szczęścia. Mowa tutaj o licznych urazach i operacji. ”Szpila” już niedługo stoczy swój ostatni pojedynek pod skrzydłami Andrzeja Wasilewskiego czołowego promotora bokserskiego w naszym kraju. Szpilka zamierza toczyć pojedynki w kategorii ciężkiej i z jego słów wynika, że nie zanosi się na szybkie zakończenie bokserskiej kariery. Dodać również trzeba, że Artur pomaga dla Jana Błachowicza, który pod koniec września stanie przed mistrzowską szansą w UFC.

Zobacz także:

Jak skończyła się ostatnia walka Daniela Skibińskiego?

Polak był bohaterem walki wieczoru gali Babilon MMA 15. Czy udało mu się przedłużyć znakomitą serię zwycięstw?

Kursy bukmacherskie STS na galę KSW 54

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 54. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę galę.