MMA PLBoksArtur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

Artur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

Artur Szpilka jest obecny na gali pięściarskiej w Pionkach, gdzie spotkał pomysłodawcę konta na Twitterze – “Ajtuj Szminka”. “Szpila” nie wykazał się poczuciem humoru i jego spotkanie z osobą prowadzącą konto skończyło się małym skandalem.

O sytuacji na Twitterze doniósł dziennikarz TVP Sport, Sebastian Parfjanowicz. Napisał on, co zaszło w Pionkach, gdzie obecny był Szpilka i prowadzący konto “Ajtuj Szminka”.

Artur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

“Ajtuj Szminka” to postać znana na Twitterze związanym z polskim boksem. Postać ta jest inicjatorem walki Marcina Siwego z Kamilem Bodziochem, do której doszło właśnie na gali w Pionkach. Na Twitterze popularny był hashtag #SiwyBodzioch, zachęcający potencjalnych promotorów do zorganizowania tej walki.

Zorganizował ją Mariusz Grabowski na gali Tymex Boxing Night 12, która odbywa się w Pionkach. Z racji tego, że walka #SiwyBodzioch jest pojedynkiem stworzonym przez fanów, na trybunach pojawił się mężczyzna odpowiadający za prowadzenie konta “Ajtuj Szmminka”.

Oto, co Artur Szpilka zrobił ze swoim wymyślonym prześmiewczym alter ego:

“Słyszę, że @szpilka_artur splunął w twarz @Serhijslabobije w Pionkach. Kolejny pokaz wielkiej klasy. Zachwycajmy się dalej pieskami”

Sytuację skomentował też dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

“Dzisiaj po raz kolejny została przekroczona granica żenady. Szkoda, że zawsze ten sam…”

Człowiek prowadzący konto “Ajtuj Szminka” potwierdził te doniesienia:

Zobacz także:

Co oglądać w ten weekend?

Będzie się działo sporo. W najbliższych dniach czekają nas bowiem gale KSW, UFC i ACA.

Czy zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze?

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.