MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka liczy na hitowe starcie z Diablo w MMA!

Artur Szpilka liczy na hitowe starcie z Diablo w MMA!

Z każdym dniem coraz bliżej wydaje się być debiut Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki. 32-latek zapowiedział już, że zamienia duże rękawice od boksu na małe do MMA. Kiedy, z kim i gdzie zobaczymy zatem premierowe starcie „Szpili”?

Szpilka Diablo

Kilka tygodni temu świat mieszanych sztuk walki obiegła informacja o oficjalnym przejściu Artura Szpilki do MMA. Nasiliły się wtedy spekulacje o potencjalnym pracodawcy dla „Szpili”. Faworytem do zakontraktowania Krakowianina jest oczywiście organizacja KSW, z którą Artur prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje od wielu lat.

Głównym kontrkandydatem, który również wyraża olbrzymie zainteresowanie pozyskaniem pięściarza jest jednak FAME MMA. Warto wspomnieć, że w największej freakowej federacji występuje narzeczona Szpilki, Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk. Czy może to być decydujący faktor o zakontraktowaniu 32-latka?

„Bardzo mi na tej walce zależało”

W najnowszej rozmowie na kanale Tomasza Sarary, Szpilka wyjaśnił swoją aktualną sytuację sportową oraz przybliżył potencjalne scenariusze jego występów w klatce.

To nie jest tak, że się obraziłem na boks. Obraziłem się na sytuacje poza boksem – na tej zasadzie. Dla mnie to jest sytuacja, która mnie dotknęła, zabolała – to wszystko. Po prostu mówię: Nie będzie tak dalej i tyle. Oczywiście, boksu zawdzięczam wszystko (…). Jeśli chodzi o MMA to mam jakieś propozycje. Cały czas gdzieś tam się coś odbywa za kulisami.

Jest organizacja sportowa i freakowa. Ale wiadomo, że we freakowej organizacji sportowa walka. Miałem też propozycje freakową to też. Ale ogólnie doszliśmy do porozumienia, że okej – freakowa organizacja, ale ze sportowcem.

Tomasz Sarara zapytał również Szpilkę o jego aktualne stosunki z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, pytając o ewentualne starcie.

Nie ukrywam, że bardzo na tej walce mi zależało, ale z tego, co wiem to Krzysiek idzie niestety, mówię niestety, bo każdego z nas może to spotkać i to jest stracony czas, idzie znowu siedzieć. Abstrahując od naszych animozji to tego nie życzy się nikomu, bo to jest stracony czas.

Zobacz także:

Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Podłożył muzykę pod jego tarczowanie [WIDEO]

Najlepszy obecnie pięściarz wagi ciężkiej z Polski – Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Wideo z przygotowań byłego gangstera do walki z Marcinem Najmanem obiegło dzisiaj media społecznościowe.

Kamerzysta i Kruszwil ostro o FAME MMA: Markowi lizał dupę, przecież my to tak naprawdę wypromowaliśmy!

W czwartek odbył się program ”PRIME SHOW ZADYMA”, a w nim główni bohaterowie pierwszej edycji. Doszło do starcia słownego pomiędzy ”Kamerzystą”, a ”Lordem Kruszwilem”. Obaj w pewnym momencie w mocnych słowach wypowiedzieli się o FAME MMA.

Środowisko MMA krytykuje zachowanie Mirosława Oknińskiego: Chory człowiek!

Wczorajsze zachowanie Mirosława Oknińskiego nie spodobało się środowisku MMA. Uznany trener nie zgadzał się z werdyktem w pojedynku Michała Pasternaka (15-7) z Łukaszem Sudolskim (9-1). Była to walka wieczoru Babilon MMA 27 w Skierniewicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis