Artur Szpilka i Izu Ugonoh w KSW? Martin Lewandowski: Moja propozycja jest nadal aktualna

Foto: Sport.pl
Foto: Sport.pl

Artur Szpilka i Izu Ugonoh to popularni w naszym kraju pięściarze wagi ciężkiej, którym ostatnie walki w ringu kompletnie nie wyszły. Nie oznacza to jednak spadku zainteresowania usługami obu zawodników. Na angaż Szpilki i Ugonoha poluje… Federacja KSW.

Jak czytamy na portalu sport.pl, który powołuje się na rozmowę ze współwłaścicielem KSW Martinem Lewandowskim, Szpilka i Ugonoh mają propozycję od największej polskiej organizacji MMA:

„Myślę, że Artur stoczy jeszcze niejedną walkę bokserską. Oglądałem jego dwie ostatnie, a na walkę z Wachem zostałem zaproszony przez Artura osobiście i szczerze mu kibicuję. Jedna porażka po listopadowej wygranej z Mariuszem nie przekreśla go na polskim rynku Jest kilka polsko-polskich zestawień, które na pewno zelektryzują kibiców. Sam mam kilka pomysłów na ciekawe zestawienia bokserskie, więc myślę, że ci, którzy na co dzień się boksem zajmują, mają ich jeszcze więcej. Czy Szpilka trafi do KSW? Moja propozycja jest nadal aktualna, ale nie czuję żadnej presji czasowej. Niech najpierw odpocznie i poukłada sobie wszystko w głowie. Dopiero potem na spokojnie możemy porozmawiać o ewentualnych startach w MMA.

Z Izu jest podobna sytuacja, co z Arturem. Rozmawialiśmy już poważnie o MMA kilka lat temu, ale wówczas Izu wciąż miał duże ambicje bokserskie. Ugonoh w KSW? To temat, który warto przemyśleć. Ale dopiero wróciłem z urlopu i mam dużo spraw na głowie, więc dajmy sobie jeszcze trochę czasu. Poza tym Izu też musi sobie odpowiedzieć na pytanie: co chce w życiu robić. Na pewno mam rękę na pulsie.”

Przypominamy, że Artur Szpilka w miniony weekend został znokautowany w drugiej rundzie przez Derrecka Chisorę, natomiast Izu Ugonoh w swojej ostatniej walce musiał uznać wyższość Łukasza Różańskiego.