MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka do Pudziana: Mariusz! Przestań mnie człowieku prześladować! [WIDEO]

Artur Szpilka do Pudziana: Mariusz! Przestań mnie człowieku prześladować! [WIDEO]

Już jakiś czas temu, Artur Szpilka w krótkim wywiadzie dla “KLATKA po KLATCE” dał do zrozumienia, że w okolicach połowy roku możemy być świadkami jego starcia z Mariuszem Pudzianowskim. Od tamtej pory panowie rzucają w swoją stronę różnego rodzaju zaczepki. Tym razem przyszła kolej “Szpili”.

O tym starciu mówi się od dawna. Prawdopodobne starcie gladiatorów, dwóch ciężkich, którzy wywodzą się z różnych dyscyplin sportu. Pięściarz kontra strongman z dużym już doświadczeniem w MMA. Pojedynek ten przyciągnie wiele osób. Ostatnio na temat tego starcia wypowiedział się Mamed Khalidov, który zdecydowanie zaaprobował tą konfrontację. Ze strony KSW walka ta byłaby świetna, przynajmniej pod względem marketingu.

Artur Szpilka prześladowany?

Partner “Kamiszki” opublikował krótki filmik w serwisie “Twitter”. Przerażające nagranie mrozi krew w żyłach! A tak na poważnie to mamy doczynienia z kolejną formą żarciku ze strony Artura. Widać, że pomiędzy nim, a Mariuszem jest dobra atmosfera. W związku z tym można wywnioskować, że wszystko odbędzie się bez jakichś negatywnych emocji.

Tak jak Mariusz Pudzianowski w MMA jest już ponad 13 lat, to Artur Szpilka ma za sobą dopiero 2 pojedynki stoczone w tej formule. Oba zakończyły się zwycięstwem, jednakże odbyły się one z także niedoświadczonymi w tej formule zawodnikami. Patrząc na tę walkę pod kątem rywalizacji sportowej…czy to za szybko dla “Szpili”? Wiele zależy o tego jak poprawił swoje zapasy i jak jeszcze je wzmocni przed starciem z “Pudzianem”. Jednakże, sam pięściarz czuje się gotów na byłego strongmana. Zapowiada się fenomenalne widowisko!

Zobacz także:

Mamed Khalidov o walce Szpilka-Pudzian: Jeżeli pójdzie to w parter…

Na kanale “KLATKA po KLATCE” ukazała się prawie godzinna rozmowa, której gościem był Mamed Khalidov. Legenda polskiego MMA wypowiedziała się na temat przyszłego starcia Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim.

UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Przed nami kolejna numerowana gala organizacji UFC. Podczas UFC 284 zobaczymy dwa pojedynki mistrzowskie, z czego jeden naprawdę wyjątkowy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis