MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Artur Sowiński o sytuacji z Taxi Złotówą: Temat tego atencjusza już zostawmy!

Artur Sowiński o sytuacji z Taxi Złotówą: Temat tego atencjusza już zostawmy!

Artur Sowiński (22-13) był gościem sobotniej gali Prime Time Wrestling. Swój występ w wrestlingu zaliczył Szymon Wrzesień. ”Taxi Złotówa” po szybkim zwycięstwie postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Kornika”. Po kolejnych słowach były mistrz KSW z impetem ruszył na potencjalnego przeciwnika.

Kornik

Pawłowski ja chcę walczyć z prawdziwym mistrzem. Czy jest tu jakiś prawdziwy mistrz? Ja chcę walczyć! Ooo czy to jest ”Kornik”? Ty to jest Artur Sowiński. Czekaj, Ty jesteś mistrzem KSW? A sorry byłeś mistrzem KSW. Teraz podobno masz pas w tej freakowej organizacji Fameshow, czy jak ona tam. Słabo, no ale co. Słuchaj może chciałbyś to bym załatwił Ci tutaj walkę w PTW. Ja mam już doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę. Gdzie idziesz? No dawaj na ring, do mnie. Chodż ”Korniczku” rozjadę Cię, dawaj ten pas. Może się jeszcze załapiesz na casting do Warsaw Shore jak twoja kobieta…    

Całą galę i tą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Kornik: Jeżeli mi pozwolą na jednorazowy wypad tutaj to!

Artur Sowiński (22-13) w rozmowie z portalem fightsport.pl skomentował sytuację z Szymonem Wrześniem. ”Kornik” zapewnia, że jeśli dostanie zgodę to chętnie skończy karierę ”Taxi Złotówy”.

Coś mu się chyba trochę pomieszało, trochę w tej głowie nie halo było. Zostawimy to w ten sposób, że wiadomo ja mam zobowiązania kontraktowe z organizacjami MMA. Także jeżeli mi pozwolą na jednorazowy wypad tutaj to w PTW skończę karierę Taxi Złotówy. A jeżeli nie to załatwię sobie z nim to inaczej. Temat tego atencjusza już zostawmy. 

Zobacz także:

Szalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania! Oglądaliście?

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) ma co świętować. Brytyjczyk w sobotę ponownie udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator! Dobry pomysł?

Już za niecałe 2 tygodnie dowiemy się, kiedy dojdzie do największego pojedynku w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali KSW 64 dojdzie do pierwszego face to face pomiędzy Roberto Soldiciem, a Mamedem Khalidovem. Podczas spotkania ogłoszona zostanie data pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis