MMA PLBoksArtur Ostaszewski: Jestem pewien, że będzie trzeba zamykać boks!

Artur Ostaszewski: Jestem pewien, że będzie trzeba zamykać boks!

Artur Ostaszewski menadżer grupy Shocker MMA nawołuje do zorganizowania pojedynku bokserskiego dla Krzysztofa Gutowskiego. Ponadto Artur uważa, że zwycięstwo jego zawodnika z czołowym polskim pięściarzem zamknie boks.

Podczas wczorajszego wydarzenia Babilon Fight Night mieliśmy rywalizację zawodników MMA z bokserami. Od samego początku faworytami byli Łukasz Stanioch oraz doświadczony Przemysław Runowski. Inaczej było jednak, gdy doszło do konfrontacji. W pierwszym przypadku walka zakończyła się w drugiej rundzie choć ”Ares” parokrotnie doszedł do głosu z mocnym ciosem.

W drugiej konfrontacji ”Rutek” pokazał wielki charakter, ale i umiejętności. Podwójny mistrz przegrał zaledwie jednym punktem z Przemysławem Runowskim, który w swojej kategorii wagowej należy do najlepszych pięściarzy w Polsce.

Artur Ostaszewski: Jestem pewien, że będzie trzeba zamknąć boks!

Artur Ostaszewski liczy, że Babilon Promotions da jeszcze szansę dla Krzysztofa Gutowskiego (8-0 MMA), który nie mógł wystąpić na wczorajszym evencie z powodu kontuzji. Ostaszewski liczy, że ponownie organizacja zapowie pojedynek Gutowski-Runowski.

Reprezentant WCA Fight Team może pochwalić się nieskazitelnym rekordem. Co ciekawe wszystkie pojedynki kończył efektownie przed czasem. Gutowski od jakiegoś czasu zmaga się z urazami – co stopuje jego ciekawie zapowiadającą się karierę. Podopieczny Roberta Jocza po świetnych startach głównie w Armia Fight Night dostał szansę od Tomasza Babilońskiego. Krzysiek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku. Gutowski w Kopalni Soli w Wieliczce bez większych problemów porozbijał bardziej doświadczonego Jerry Kvarnstroma. 

Zobacz także:

Zapowiada się znakomicie! Będzie nowa gwiazda wagi ciężkiej?

Ciryl Gane ma już zaplanowaną następną walkę. Francuz jest niepokonany, ma mocny cios, poddaje w parterze i ma paliwo na cały dystans