MMA PLArek TańculaArtur Gwóźdź o przyszłości Tańculi i Szeligi, Babilon MMA 19 oraz… [WIDEO]

Artur Gwóźdź o przyszłości Tańculi i Szeligi, Babilon MMA 19 oraz… [WIDEO]

Artur Gwóźdź właściciel grupy Artnox, matchmaker Babilon MMA można tak wymieniać… Udało nam się porozmawiać z Arturem, który podsumował występ swoich podopiecznych na Armia Fight Night 9. Były również pytania o przyszłość.

Najbliższa gala Babilon MMA odbędzie się dwunastego lutego. W walce wieczoru doczekamy się pojedynku w kategorii ciężkiej. Kevin Szaflarski (9-1) zmierzy się z Filipem Stawowym (7-1). Dla obu ten pojedynek będzie odpowiedzią na wiele pytań.

Gwóźdź: Tańcula jest pro sportowy, Szeliga to samo!

Udało nam się porozmawiać z Arturem Gwoździem, który wyjawił swoje zdanie na temat FAME MMA. Artur już w tym momencie ma dwóch zawodników w freakowej organizacji. Mowa tutaj o Arkadiuszu Tańculi oraz Piotrze Szelidze.

Miałem obawy, ale też tak naprawdę poznałem właścicieli prywatnie i wiem jakie mają zamysły. Wiem też jaka jest sytuacja. Zmieniłem pogląd na pewne rzeczy. Oczywiście zawsze po części są te pieniążki, bo trzeba się po nie schylić. Arek Tańcula jest pro sportowy, Piotrek Szeliga tak samo. Więcej są na salach sportowych niż w innych kręgach, więc wydaje mi się, że nie pomyliłem się z targetem ludzi. Z drugiej strony praca menedżera, ja nie mogę się zamykać na wszystkie rzeczy. Jeśli jest możliwość żeby moja firma zarabiała, a też nie kłóci się to z moimi odczuciami osobistymi to jesteśmy na dobrej drodze. Arek Tańcula jest fajnym chłopakiem, to samo Piotrek. Pasują mentalnie do tego teamu. Już niedługo będzie parę innych ciekawostek na FAME. Ja będę bardzo zadowolony jak będą się rozwijać sportowo żeby oni dzięki moim chłopakom z Artnoxa mogli do nich nawet pojechać, spróbować potrenować, to się rozwinął bardziej. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Don Kasjo? Poznajcie jego historię w boksie olimpijskim!

Pojawia się sporo pytań o sukcesy Kasjusza Życińskiego w boksie olimpijskim. Postanowiliśmy wam to ułatwić. Poznajcie tą historię

Co tu się wydarzyło? Kita daje nauczkę podopiecznemu!

Lekcja pokory! Zobaczcie co zrobił Michał Kita ze swoim niesfornym uczniem