MMA PLFAME MMAArtur Gwóźdź o Arku Tańculi w KSW: Jeśli ma takie cele, to i mój jest taki sam

Artur Gwóźdź o Arku Tańculi w KSW: Jeśli ma takie cele, to i mój jest taki sam

Dość niespodziewanie Artur Gwóźdź prowadzący grupę menedżerską Artnox Fight Sports poinformował o dwóch nowych nabytkach – po czym mogły pojawić się podzielone głosy. Mowa oczywiście o angażu dwóch zawodników związanych z freak fightami.

Od paru dni już oficjalnie Arkadiusz Tańcula i Piotr Szeliga związali się kontraktem z grupą Artnox. Niewykluczone, że obu zobaczymy już piątego września podczas FAME MMA 7. Są to pierwsze nazwiska w grupie Artura, które ze sceny freak fightów. Może to być dopiero początek, bo Gwóźdź w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest otwarte na następne nazwiska, ale jeśli będą to osoby, które aktywnie trenują czy pokazują się z dobrej strony sportowej w klatce.

Dwa freaki na pokładzie grupy Artnox Fight Sport!

Już niebawem na naszym kanale pojawi się obszerny wywiad z Arturem Gwoździem, ale już teraz warto wspomnieć jak to się stało, że Arek Tańcula i Piotr Szeliga pojawili się w Artnoxie.

Akurat Piotra Szeligę udało mi się zakontraktować na galę FEN, która była w usłudze PPV. Piotrek się sprawdził, pokonał sławnego brata Pudziana. Mamy pomysł na niego. Uważam, że tych pro sportowych freaków będę angażował, bo mam na to pomysł i chce tego spróbować.

Nie brakowało również pytań o Arkadiusza Tańcule, który sprawił niespodziankę w swoim debiucie w FAME MMA. Podczas ostatniej edycji Arek znany z serialu ”Lombard. Życie pod zastaw” pokonał jednogłośną decyzją sędziów faworyzowanego Alana Kwiecińskiego. Przypomnijmy, że Tańcula powtarza o swojej matrycy marzeń, a w niej wysoko jest potencjalny angaż w KSW!

Jeśli Arek ma takie cele to i tak samo to jest mój cel. Na pewno daleka droga do tego, ale jeżeli będzie wygrywał, a potem będą to wygrane z jakimiś zawodnikami MMA, którzy mają jakiś dorobek to nie będzie najmniejszego problemu. I myślę, że może dojść do takiego transferu.

Spytaliśmy Artura również o tym czy już wcześniej pojawiały się pomysły/propozycje, aby prowadzić ludzi związanych z freak fightami. Jak się okazuje propozycji nie brakowało, ale Gwóźdź chce prowadzić tylko zawodników, którzy mają coś wspólnego ze sportem. 

Tak, ale nie odpowiadali mi charakterologicznie i nie widziałem takiej możliwości, aby to się łączyło z Artnoxem. Jeśli chodzi o Arka Tańculę to uważam, że w pierwszym swoim pojedynku w FAME MMA pokazał się z dobrej strony sportowej. W sumie w drugiej, bo pierwszą miał w Silesian MMA Challenge i też tam dosyć fajnie to wyglądało.

Zobacz także:

To był straszny dzień.. Nurmagomedov dojdzie do siebie i wróci do klatki po takich przeżyciach?

Śmierć ojca to coś strasznego.. Władymir Putin składa kondolencję

Don Kasjo tak tego nie zostawi! Jak myślicie Kasjusz Życiński pokonałby Marcina Najmana?

Uczestnik Ekipy z Warszawy w równie ostrych słowach odpowiedział w kierunku byłego boksera