MMA PLBez kategoriiArtem Lobov: Nie mogę doczekać się pojedynku z Andre Filim

Artem Lobov: Nie mogę doczekać się pojedynku z Andre Filim

Przyjaciel mistrza wagi lekkiej Conora McGregora (21-3) już w najbliższą sobotę będzie miał okazję zaprezentować się przed polską publicznością na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku.

UFC.com
Foto: UFC.com

Artem Lobov (13-13-1, 1N/C) w swojej ostatniej walce uległ Cubowi Swansonowi (25-7). Walka z Andre Filim (16-5) będzie idealna okazją by wrócić na szlak zwycięstwa.

Warto dodać, że zawodnicy spotkali się ze sobą podczas kręcenia programu The Ultimate Fighter, a Rosyjski Młot już wtedy chciał zawalczyć z Amerykaninem.

Spotkaliśmy się podczas kręcenia The Ultimate Fighter. Chciałem już wtedy z nim zawalczyć, ale on uważał, że powinienem pierw wygrać program. Mieliśmy zmierzyć się ze sobą w lipcu, ale pomagałem wtedy Conorowi w przygotowaniach do walki z Floydem. Umówmy się, walka z Filim nie jest warta by rezygnować z uczesnictwa w czymś takim. To walka, którą mógłbym stoczyć w jakikolwiek weekend.

Zawodnicy zdecydowali się jednak zawalczyć na październikowej gali w Polsce, a Lobov zapowiada swój głód do walki i chęć pokonania Andrego.

Nie mogę się doczekać walki z Filim. To będzie wspaniałe uczucie poczuć jego małą szczęke na mojej rękawicy.

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis