MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night Special Edition: Patryk Dubiela dusi do nieprzytomności Michała Krystmana

Armia Fight Night Special Edition: Patryk Dubiela dusi do nieprzytomności Michała Krystmana

Patryk Dubiela (3-0) poddał trójkątem rękoma w drugiej rundzie Michała Krystmana (0-1) podczas gali Armia Fight Night Special Edition.

Krystman od początku walki starał się kontrolować dystansu i umieszczać ciosy proste. Dubiela kopnął go w krocze i mieliśmy krótką przerwę. Potem zawodnik Zenith Vera Fight Club starał się skracać dystans i udało mu się złapać przeciwnika w klinczu. Krystman dobrze bronił się jednak przed obaleniem. Odrzucił biodra i zadał kilka ciosów. po zerwaniu klinczu reprezentant WCA Fight Team dobrze radził sobie w stójce. Obronił też kolejną próbę obalenia rywala. Na rozerwaniu kolejnego zwarcia trafił lewą ręką. W końcu Dubiela zdołał jednak go przewrócić. Zawodnik z Łodzi uzyskał dosiad, z którego bił mocne ciosy i spuszczał łokcie. Krystman umiejętnie się zasłaniał. W samej końcówce rundy Dubiela uzyskał jeszcze pozycję boczną.

Drugą rundę Krystman zaczął od wysokich kopnięć. Dubiela jednak skontrował obaleniem. Tam reprezentant Zenith Vera Fight Club podjął próbę duszenia trójkątnego. Długo trzymał uścisk aż w końcu rywal stracił przytomność.

Zobacz także:

Armia Fight Night Special Edition – wyniki

Jubileuszowa gal organizacji Armia Fight Night. W najważniejszych pojedynkach wystąpią Kamil Szymuszowski i Rafał Kijańczuk.

Bartosz Fabiński wśród zawodników zwolnionych przez UFC

Fabiński występował w UFC od 2015 roku. Przygoda “Rzeźnika” z amerykańską organizacją zakończyła się jednak po dwóch kolejnych porażkach przed czasem.