MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night Special Edition: Karol Skrzypek rozbił Adriana Kurka. Dewastujący występ!

Armia Fight Night Special Edition: Karol Skrzypek rozbił Adriana Kurka. Dewastujący występ!

Karol Skrzypek (6-3) pokonał Adriana Kurka (7-4, 1 N/C) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali Armia Fight Night Special Edition w Łodzi.

Pojedynek zaczął się od niskich kopnięć z obu stron. Skrzypek dołożył do tego kilka mocnych kolan. Kurek skleił się jednak do niego i dociskał do siatki. Zawodnik Forca CLub MMA pracował nad obaleniem. Choć przy okazji przyjął kilka mocnych uderzeń to nie odpuszczał. Skrzypek mocno rozbił w ten sposób przeciwnika. W klatce pojawiło się sporo krwi. Aligatores i WCA Fight Team wciśniey w siatkę radził sobie świetnie, Po tym jak odwrócił pozycję zaczął demolować rywala potężnymi kolanami. Kolejny mocny atak Skrzypka mocne ciosy, łokcie, kolana. “Rudy” jednak nie poddawał się. Zdołał ponownie docisnąć oponenta do siatki. Tam jednak Skrzypek dalej mocno bił.

Mocne lowkicki, potem ciosy na tułów. Skrzypek dalej rozbijał przeciwnika. Kurek pozostawał w walce i bronił się jak mógł. Niskie kopnięcia, potem kolana w klinczu. Po kolejnych ciosach wycieńczony Kurek padł na deski a sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

Armia Fight Night Special Edition – wyniki

Jubileuszowa gal organizacji Armia Fight Night. W najważniejszych pojedynkach wystąpią Kamil Szymuszowski i Rafał Kijańczuk.

Bartosz Fabiński wśród zawodników zwolnionych przez UFC

Fabiński występował w UFC od 2015 roku. Przygoda “Rzeźnika” z amerykańską organizacją zakończyła się jednak po dwóch kolejnych porażkach przed czasem.