MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night Special Edition: Jacek Bednorz sensacyjnie znokautował kolanem Kamila Szymuszowskiego! [WIDEO]

Armia Fight Night Special Edition: Jacek Bednorz sensacyjnie znokautował kolanem Kamila Szymuszowskiego! [WIDEO]

Jacek Bednorz (7-6, 1 N/C) w spektakularny sposób znokautował Kamila Szymuszowskiego (17-8) walce wieczoru gali Armia Fight Night Special Edition.

Dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi Szymuszowski kontrolował dystans. Bednorz wyprowadził zaś kilka kopnięć, przede wszystkim na tułów. Po krótkim klinczu zawodnicy wrócili na środek. “Szymek” próbował pracy ciosami prostymi, lecz rywal był w stanie skracać dystans. W końcu to Szymuszowski docisnął oponenta do siatki. Na rozerwanie klinczu dobrze trafił jednak Bednorz. Wkrótce jednak ponownie zawodnik Octopus Łódź doprowadzi do klinczu pod siatką. Zawodnik mający za sobą występy m.in. w KSW dążył właśnie do walki w ten sposób. Z kolei Bednorz by niezwykle groźny w półdystansie trafiając mocnymi ciosami. Zawodnik MMAsakra Gym był już mocno zmęczony co skończyło się tym, że w końcówce rundy dał się obalić.

Bednorz szarżował i w jednej z akcji trafił przeciwnika palcem w oko. Pojedynek został na chwilę przerwany. Po wznowieniu Bednorz dalej atakował. Docisnął rywala do siatki. Zawodnik MMAsakra Gym trafił też łokciem. Szymuszowski zdołał jednak obrócić pozycję pod siatką. “Szymek” trafił kilkoma prostymi a potem raz jeszcze przykleił się do rywala. Potem zawodnik Octopus Łódź zamarkował cios i ponownie wszedł w klincz. Choć Bednorz był wciśnięty w siatkę to odgryzał się, choćby łokciem. Bednorz ruszył do kontrofensywy. Cios podbródkowy, potem obszerny. Szymuszowski docisnął go siatki, lecz tam Bednorz trafił potężnie kolanem. Gdy “Szymek” upadł otrzymał jeszcze mocny łokieć. Koniec walki!

Zobacz także:

Armia Fight Night Special Edition – wyniki

Jubileuszowa gal organizacji Armia Fight Night. W najważniejszych pojedynkach wystąpią Kamil Szymuszowski i Rafał Kijańczuk.

Bartosz Fabiński wśród zawodników zwolnionych przez UFC

Fabiński występował w UFC od 2015 roku. Przygoda “Rzeźnika” z amerykańską organizacją zakończyła się jednak po dwóch kolejnych porażkach przed czasem.