MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night pomaga śląskim szpitalom

Armia Fight Night pomaga śląskim szpitalom

Foto: Armia Fight Night

Na profilu społecznościowym organizacji Armia Fight Night własnie pojawiła się informacja o rozpoczęciu zbiórki na pomoc śląskim szpitalom.

Organizacja postanowiła wesprzeć region Śląsk i wspólnie z Fundacją Corona Ninjas zorganizowała zbiórkę. Wszystkie dochody przeznaczone zostaną na zakup najważniejszych środków których brakuje szpitalom na Śląsku w związku z panująca w kraju epidemią korona wirusa.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

“‼️ Drodzy Zawodnicy, Fani, Sponsorzy i Przyjaciele ‼️

10 marca nasze sportowe serce zostało złamane kiedy na 3 dni przed rozpoczęciem gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 wszystkie imprezy masowe w Polsce zostały odwołane.⛔️

Czas pokazał ze działania te nie były nad wyraz ponieważ dziś już wszyscy odczuwamy skutki epidemii koronawirusa, która panuje nie tylko w naszym kraju ale na całym świecie. 🦠

W ostatnich dniach docierało do nas mnóstwo informacji o tym, ze w szpitalach brakuje podstawowych artykułów medycznych takich jak maseczki czy rękawiczki.

Dlatego postanowiliśmy zrobić wszystko żeby nie przyglądać się biernie tym wydarzeniom tylko pomóc‼️

Przez ostatnie miesiące przygotowań Śląsk był dla nas bardzo otwarty dlatego teraz dolaczylismy do Corona Ninjas: pomagamy polskim szpitalom i razem z nimi postanowiliśmy zorganizować zbiórkę.

Całość z dochodów zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszych środków do szpitali na Śląsku.

Od dzisiaj razem z Fundacja Klaster LifeScience Kraków uruchomiliśmy zrzutkę i prosimy Was aby każdy dołożył tam swoją cegiełkę.

Pamiętajcie, ze liczy się każda złotówka ‼️

Razem wygrajmy z 🦠 ‼️

Link do zrzutki ➡️ https://zrzutka.pl/tna34r

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie będziecie mogli śledzić na bieżąco nasze wspólne działania ➡️ https://www.facebook.com/events/151685996118568/ ‼️

ℹ️ Jeśli możesz udostępnij ten post u siebie na tablicy ‼️”

‼️ Drodzy Zawodnicy, Fani, Sponsorzy i Przyjaciele ‼️10 marca nasze sportowe serce zostało złamane kiedy na 3 dni…

Opublikowany przez ARMIA FIGHT NIGHT Piątek, 27 marca 2020

[informacja prasowa]