MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 9: znamy walkę wieczoru!

Armia Fight Night 9: znamy walkę wieczoru!

Foto: Facebook/ Sylwester Miller

Znamy walkę wieczoru gali Armia Fight Night 9! Najważniejszym starciem nadchodzącej edycji tej imprezy będzie pojedynek o mistrzowską szablę! Gala AFN 9 odbędzie się 22 stycznia. Transmisja z wydarzenia na TVP Sport.

Armia Fight Night 9: znamy walkę wieczoru!

W walce wieczoru AFN 9 zmierzą się Sylwester Miller i Dawid Martynik. Informacja o zestawieniu obu zawodników została już oficjalnie potwierdzona przez organizatorów:

Sylwester Miller wygrał siedem z ostatnich ośmiu walk. Ostatni raz oglądaliśmy Millera w klatce podczas gali Babilon MMA 13, gdzie pokonał decyzją sędziów Piotra Kamińskiego. Wcześniej na Armia Fight Night 7 pokonał w pierwszej rundzie Dawida Pasternaka.

Dawid Martynik to młody Czech, który ma koncie pięć zawodowych walk i rekord 4-1. Ostatnią walkę stoczył na ostatniej listopadowej gali Babilon MMA 18. Pokonał tam duszeniem w drugiej rundzie Patryka Trytka. Martynik znajduje się w serii trzech zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Nikodem Jeżewski o walce z Okolie: Nie mówię, iż pieniądze nie były ważne

Nikodem Jeżewski o zbliżającej się walce z Lawrencem Okolie opowiedział w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl. Polak, który w sobotę 12 grudnia stanie przed wielką szansą na wystrzelenie światowej kariery opowiedział o motywacjach, jakie pchają go do przodu w pięściarstwie.

Claressa Shields o przejściu do MMA: Fani MMA powinni teraz ukłonić się i całować moje stopy…

Jedna z najlepszych pięściarek na świecie, Claressa Shields dość kontrowersyjnie wypowiedziała się o swoim przejściu do MMA. Dwukrotna złota medalistka olimpijska, której rekord w zawodowym boksie wynosi 10 zwycięstw i 0 porażek podpisała kontrakt z organizacją PFL.