MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 8: Norbert Daszkiewicz zmierzy się z Danielem Hodorem

Armia Fight Night 8: Norbert Daszkiewicz zmierzy się z Danielem Hodorem

Organizacja Armia Fight Night właśnie odkryła kolejne zestawienie. Podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 Norbert Daszkiewicz (2-0) zawalczy z bardziej doświadczonym Danielem Hodorem. (5-2).

Pochodzący z Sosnowca, reprezentant MMATADORES KATOWICE w swojej karierze zawodowej i amatorskiej do tej pory stoczył łącznie ponad 30 walk.

Hodor dotychczasowe zawodowe doświadczenie zdobywał na takich galach jak Silesian MMA Challenge, Cage Warriors czy West Fighting MMA. Swoich fanów przyzwyczaił do błyskawicznych i mocnych starć.

Co ciekawe w miniony weekend Hodor walczył na gali OKTAGON PRIME 3 gdzie ostatecznie przegrał po niesamowitym pełnym zwrotów akcji pojedynku!

Pomimo przegranej, teraz – głodny zwycięstwa – wstępuje w szeregi Armia Fight Night i idzie po swoje kolejne zwycięstwo. Po swojej stronie ma doświadczenie i wsparcie kibiców.

Czy reprezentant WCA Fight Team Norbert Daszkiewicz utrzyma swoją passę zwycięstw, czy ulegnie doświadczonemu Hodorowi?

O tym przekonamy się już 13 marca!

O gali MINUTOR Energia Armia FightNight 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

[Informacja Prasowa Armia Fight Night]