MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 14: Klaudia Syguła zwycięża w walce wieczoru

Armia Fight Night 14: Klaudia Syguła zwycięża w walce wieczoru

Klaudia Syguła (4-1) pokonała Brenę Cardozo (5-3) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali Armia Fight Night 14 w Kołobrzegu.

Armia Fight Night 14 Klaudia Syguła

Zawodniczki prowadziły walkę w stójce. Syguła starała się trzymać dystans, ale w końcu skróciła go. Zepchnęła rywalkę na siatkę a potem efektownie obaliła. Będąc z góry Polka pracowała ciosami, w ruch szły też łokcie. Zawodniczka Ankos MMA zajęła pozycję boczną a chwilę później zaszła też za plecy rywalki

Posiadająca doświadczenie w kickboxingu Cardozo była groźna w stójce. Kilkukrotnie ciosy Brazylijki doszły do głowy polskiej zawodniczki. Syguła wobec problemów na nogach poszła po klincz. Docisnęła oponentkę do siatki. Cardozo rozerwała jednak klincz i wróciła na środek klatki. Kilkoma dobrymi ciosami zaimponowała jednak Syguła. W końcówce rundy Cardozo zdołała jeszcze przewrócić Polkę. Syguła w ostatnich sekundach odpowiedziała jednak tym samym.

Pojedynek doszedł do ostatniej, trzeciej rundy. Obie zawodniczki miały swoje szanse w stójce, ale żadna z nich nie miała zdecydowanej przewagi. Uderzenia Cardozo wydawały się jednak mocniejsze. Brazylijka zajmowała też środek klatki. Walka długimi fragmentami nie była zbyt interesująco. W końcówce Syguła zdołał zaciągnąć rywalkę do parteru.

O wyniku pojedynku decydowali sędziowie punktowi. Wszyscy punktowali na korzyść Klaudii Syguły – 29-28, 29-28, 30-27.

Zobacz także:

Armia Fight Night 14 – wyniki

Kolejna gala czołowej polskiej organizacji odbędzie się nad Morzem Bałtyckim, tym razem w Kołobrzegu. W walce wieczoru wystąpi Klaudia Syguła.

Julianna Peña i Amanda Nunes twarzą w twarz przed rewanżem na UFC 277 [WIDEO]

Za nami konferencja prasowa przed galą UFC 277 w Dallas. Wzięli w niej udział zawodnicy, których zobaczymy w najważniejszych pojedynkach gali. Spotkali się oni też twarzą w twarz ze swymi rywalami.

Soldić zwołuje specjalną konferencję prasową! Pojawi się na niej “gość-niespodzianka”!

Chorwackie media podają, że Roberto Soldić wystąpi na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której to ogłosi swoją decyzję, co do przyszłości. Co wybrał chorwacki zawodnik – UFC, KSW a może ONE Champioship? Na konferencji ma pojawić się “gość-niespodzianka”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis