MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 11: Żołnierz z Georgii rywalem Jana Ciepłowskiego

Armia Fight Night 11: Żołnierz z Georgii rywalem Jana Ciepłowskiego

Kapral Jansug Gogia (1-1) rywalem Jana Ciepłowskiego @j (1-0) na gali AFN 11 w Łodzi! 💥

Reprezentant Zenith FitFabric Łódź– Jan Ciepłowski poznał swojego rywala z którym zmierzy się na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ.

Armia Fight Night 11: Żołnierz z Georgii rywalem Jana Ciepłowskiego

Jest to żołnierz pochodzący z Georgii, trenujący razem z Roman Kurashvili , który również walczył pod sztandarem AFN na gali z numerem 10.

Gogia podobnie jak Ciepłowski – wygrał swój zawodowy debiut w czerwcu 2018 roku. Jego rywalem był wówczas Samvel Avaziani, a starcie zakończyło się przed czasem. W lutym 2020 natomiast mierzył się z Ademem Vashakmadze i w drugim zawodowym pojedynku musiał uznać wyższość swojego rywala.

Jan Ciepłowski trenujący w Zenith Fit Fabric Łódź debiutował na gali AFN Special Edition w maju tego roku i pokonał decyzją sędziów Kamila Korzeniowskiego. Łodzianin jest niezwykle mocno zdeterminowany i 5 listopada stanie przed szansą zdobycia drugiego zawodowego zwycięstwa.💥

Mecenasem walk z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego jest firma Polska Grupa Zbrojeniowa SA🤝

[informacja prasowa organizatora]

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki z nowym rywalem. Zmiany w karcie walk tuż przed galą

Organizacja FEN poinformowała o trzech zmianach w karcie walk sobotniej gali. W walce wieczoru nie wystąpi Aigun Akhmedov. Nowym przeciwnikiem Mateusza Rębeckiego został Felipe Maia. Ponadto nowych rywali poznali Łukasz Klinger i Patryk Buczkowski.

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!