MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 10: Uczestnik ”Love Island” poznał szczegóły debiutu!

Armia Fight Night 10: Uczestnik ”Love Island” poznał szczegóły debiutu!

Dominik Grot to następny uczestnik programu ”Love Island”, który spróbuje swoich sił w klatce. Warto podkreślić, że będzie to walka w formule K-1. Grot wystąpi szesnastego lipca na gali Armia Fight Night 10 w Żywcu.

Dominik Grot zyskał dużą popularność podczas drugiej edycji ”Love Island”, która transmitowana jest w otwartym Polsacie. Dominik triumfował w parze z Julią Nowakowską, z którą dodatkowo zgarnął 100 tysięcy złotych.

Grot już w lipcu zawalczy w klatce!

Dominik Grot nie musi długo czekać na swój debiut w organizacji Armia Fight Night. Na dziesiątej edycji w formule K-1 zmierzy się z Karolem Miśkiewiczem. Transmisja w TVP Sport.

Starcie w formule K1 w małych rękawicach. 🥊 Karol Miśkiewicz vs Dominik Grot na AFN 10 ❗ Miśkiewicz na swoim amatorskim koncie posiada tytuł brązowego medalisty w kickboxingu i tytuł Wicemistrza Polski w formule full contact. reprezentuje Uniq Fight Club i Pepe MMA 🤝 Zmierzy się z zawodnikiem Warszawskie Centrum Atletyki podopiecznym Patryk Krystman Grot ma 3 wygrane amatorskie walki w boksie, jest także wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w siatkówce Obaj Panowie do walki podchodzą czysto sportowo, bez złej krwi… Ale kiedy klatka się zamknie każdy z nich będzie chciał wygrać…

Starcie w formule K1 w małych rękawicach. 🥊 Karol Miśkiewicz vs Dominik Grot na AFN 10 ❗🔥Miśkiewicz na swoim…

Posted by ARMIA FIGHT NIGHT on Tuesday, June 22, 2021

Grot na swoim koncie ma dwie walki bokserskie, które stoczył na Warszawskiej Grandzie. Dominik pokonał wtedy Eryka Golczyka oraz Filipa Klatta.

Zobacz także:

Skandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO] Widzieliście?

To dopiero zaskakująca sytuacja i od razu nasuwa się pytanie dlaczego? Zawodnik wygrywa na punkty, ma rywala na deski, a przy tym decyduje się na skandal w ringu. To emocje, a może przemyślana zagrywka…

KSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

Tomasz Sarara jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy rywala krakowianina. Będzie to zawodnik również wywodzący się z kick-boxingu. Do debiutu Tomasza w KSW może dojść tuż po wakacjach.