MMA PLGamrotArman zabiera głos po walce z Mateuszem Gamrotem! Tsarukyan nie zgadza się z werdyktem!

Arman zabiera głos po walce z Mateuszem Gamrotem! Tsarukyan nie zgadza się z werdyktem!

Arman Tsarukyan (18-3) zabiera głos po przegranej z Mateuszem Gamrotem (21-1) w Las Vegas. Reprezentant Armenii doznał drugiej przegranej w największej organizacji na świecie. Trzeba zaznaczyć, że była to pierwsza walka Armana na dystansie pięciu rund.

Tsarukyan

To był wielki plus przed walką z Armanem Tsarukyanem. Gamrot dzierżący pas KSW stoczył parę pojedynków na dystansie 5-rund. Co bardzo mu pomogło w pojedynku w Las Vegas. Polak po wyrównanej walce wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tsarukyan wcześniej mógł pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu. Ostatnie dwie zakończone efektownie przed czasem.

Arman Tsarukyan zabrał głos!

Arman Tsarukyan (18-3) na instagramie postanowił zabrać głos po drugiej przegranej w UFC. “Ahalkalakets” nie zgadza się z werdyktem sędziów. 

Nie przegrałem tej walki, lecimy do przodu

Arman po piątej rundzie podniósł ręce góry i był przekonany o zwycięstwie. Podczas wywiadu był mocno zaskoczony całą sytuacją.

Nie wiem co się stało. Przygotowania poszły bardzo dobrze. Nie wiem. Muszę zobaczyć tę walkę raz jeszcze. Znam siebie, wiem co się wydarzyło, ale było ciężko pewnie przez to, że to moje pierwsze pięć rund. Naprawię swoje błędy i wrócę lepszy. Przepraszam swoich kibiców. Myślałem, że wygrałem, że wygrałem 3 rundy, ale nie wiem jak widzieli to sędziowie.

Zobaczycie to w materiale poniżej:

Zobacz także:

Gamrot w kolejnym pojedynku chce się zmierzyć z Gaethje: Najbardziej brutalny gość w mojej dywizji! Co wy na to?

To było najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze Mateusza Gamrota (21-1). Były podwójny mistrz KSW po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru UFC! ”Gamer” po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z mocnym Armanem Tsarukyanem (18-3). Polak po walce wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku.

Są karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot. Specjaliści i kibice tak właśnie przewidywali tę walkę! Widzieliście?

Są już karty punktowe z walki Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot, która była walką wieczoru dzisiejszej gali UFC on ESPN+ 38. Polak wygrał to starcie jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis