MMA PLGamrotArman Tsarukyan zapowiada przed sobotnią walką z Gamrotem: Zdeklasuję go!

Arman Tsarukyan zapowiada przed sobotnią walką z Gamrotem: Zdeklasuję go!

Arman Tsarukyan (18-2) jest pewny siebie przed sobotnim pojedynkiem z Mateuszem Gamrotem (20-1). Przypomnijmy, że Polak w Las Vegas wystąpi w walce wieczoru. ”Gamer” po pierwszej zawodowej przegranej odnotował trzy zwycięstwa z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem.

Tsarukyan

Gamrot ostatni raz zameldował się w klatce w grudniu.

”Gamer” w Las Vegas odnotował czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Mateusz w pierwszej rundzie częściej dochodził do celu, a jego ciosy robiły większe wrażenie. Dodatkowo sporo kopnięć. Reprezentant American Top Team i Czerwonego Smoka zdobywał obalenia, ale nie chciał za wszelką cenę utrzymywać rywala w parterze.

W drugiej rundzie Diego coraz częściej dochodził do głosu z ciosami. ”Gamer” przy siatce złapał rywala i próbował zajść za plecy. Pojawiło się mocne kolano na tułów. Diego z wielkim grymasem bólu postanowił się poddać.

Tsarukyan: Nie jest na moim poziomie!

Arman Tsarukyan (18-2) jest pewny siebie przed nadchodzącą walką z Mateuszem Gamrotem (20-1). Reprezentant Armenii w rozmowie z Sport24.ru zapewnił, że ”Gamer” nie jest na jego poziomie ani w parterze, ani w stójce. 

Co o nim wiem? Wszyscy powtarzają, że ma dobre zapasy, dobry grappling, że walczy do końca, że to gość z charakterem. Jesteśmy na to przygotowani. Jak to powtarza nasz przyjaciel Kurban ”też się tutaj nie obijamy”. Czy jesteśmy z Gamrotem podobni? Nie powiedziałbym tak. Uważam, że moja stójka i zapasy są lepsze niż jego. Jedyne co, to fakt, że on potrafi walczyć z obu pozycji, a ja walczę tylko z praworęcznej. Jest bardzo sprytny w walkach, zmienia ustawienie. Ma dobre zejścia do jednej nogi, ale nie jest na moim poziomie. Ani w zapasach, ani w stójce. Owszem, wie, jak walczyć na długim dystansie, kończąc z rozcięciami. Ja jednak też potrafię walczyć do końca i nie daję się rozcinać. Wyjdę do tej walki z bardzo odpowiedzialnym nastawieniem. Wiem, że wygram. Zdeklasuję go.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Walka wieczoru:
155 lb: Mateusz Gamrot (20-1) vs. Arman Tsarukyan (18-2)

Co main event:
170 lb: Neil Magny (26-8) vs. Shavkat Rakhmonov (15-0)

Główna karta:
265 lb: Josh Parisian (14-5) vs. Alan Baudot (8-3)
155 lb: Thiago Moises (15-6) vs. Christos Giagos (19-9)
135 lb: Umar Nurmagomedov (14-0) vs. Nate Maness (14-1)
185 lb: Chris Curtis (28-8) vs. Rodlofo Vieira (8-1)

Wstępna karta:
205 lb: Tafon Nchukwi (6-2) vs. Carlos Ulberg (4-1)
145 lb: TJ Brown (16-8) vs. Shayilan Nuerdanbieke (40-10)
135 lb: Raulian Paiva (21-4) vs. Sergey Morozov (17-5)
125 lb: Cody Durden (12-4-1) vs. JP Buys (9-4)
135 lb: Brian Kelleher (24-13) vs. Mario Bautista (9-2)
115 lb: Jinh yu Frey (11-6) vs. Vanessa Demopoulos (7-4)

Zobacz także:

Don Diego na chłodno ocenia walkę z Denisem! Zobaczcie, jakich słów użył! [WIDEO] Oglądaliście?

Jest pierwszy wywiad z Mateuszem Kubiszynem po ważnym zwycięstwie na High League 3 Extra. ”Don Diego” udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Było to wyczekiwane starcie z Denisem Załęckim. Kubiszyn po trzech rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła trzecia runda.

Łukasz Zaborowski po walce Załęcki-Kubiszyn: Denis zyskał tym więcej niż Don Diego! Widzieliście?

Są pierwsze komentarze w mediach społecznościowych po walce Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Łukasz Zaborowski postanowił wypowiedzieć się na twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis