MMA PLGamrotArman Tsarukyan mocno o Gamrocie: Nie mierzył się z nikim mocnym!

Arman Tsarukyan mocno o Gamrocie: Nie mierzył się z nikim mocnym!

Arman Tsarukyan (18-2) w dość mocnych słowach wypowiada się o Mateuszu Gamrocie (20-1) przed ich sobotnim pojedynkiem. Będzie to walka wieczoru najbliższego eventu UFC w Las Vegas. Reprezentant Armenii zapewnia, że ”Gamer” nie mierzył się jeszcze z nikim mocnym. Arman gwarantuje, że Gamrot idąc po nogi – popełni znaczący błąd.

Gamrot

W co-main evencie zobaczymy ciekawe starcie w kategorii półśredniej. Niepokonany Shavkat Rakhmonov (15-0) skrzyżuje rękawice z Neilem Magnym (26-8). Reprezentant Kazachstanu ma za sobą trzy efektowne zwycięstwa w amerykańskim gigancie.

Główną kartę rozpocznie starcie Chrisa Curtisa (28-8) z Rodolfo Vieirą (8-1).

Tsarukyan: Poprzednio wygrał z Ferreirą, który jest już dość stary!

W ostatnim programie ”Koloseum” pojawiła się rozmowa z Armanem Tsarukyanem (18-2). “Ahalkalakets” odpowiedział też na jedną z wypowiedzi ”Gamera”. 

Oglądałem jego wszystkie walki w UFC. Nie mierzył się z nikim mocnym, nie walczył z tak dobrymi zawodnikami, z jakimi ja się pojedynkowałem. Poprzednio wygrał z Diego Ferreirą, który jest już dość stary. Mateusz lubi obalać i dominować zapaśniczo. Jego umiejętności stójkowe nie są tak dobre jak zapasy. Zapewne będzie chciał mnie obalić, ale to będzie duży błąd (..) Nie wiem, na jakiej podstawie twierdzi, że moje jiu-jitsu nie jest dobre. Nikt nigdy mnie nie poddał, więc to co mówi to głupota. Myślę, że mam mocne jiujitsu. Mierzyłem się z najlepszym na świecie w tej dyscyplinie i po prostu go zmiażdżyłem. Mateusz nie wie, jakie mam słabe strony, więc wymyślił, że moim problemem jest jiu-jitsu. To nieprawda

Walka wieczoru:
155 lb: Mateusz Gamrot (20-1) vs. Arman Tsarukyan (18-2)
Co main event:
170 lb: Neil Magny (26-8) vs. Shavkat Rakhmonov (15-0)
Główna karta:
265 lb: Josh Parisian (14-5) vs. Alan Baudot (8-3)
155 lb: Thiago Moises (15-6) vs. Christos Giagos (19-9)
135 lb: Umar Nurmagomedov (14-0) vs. Nate Maness (14-1)
185 lb: Chris Curtis (28-8) vs. Rodlofo Vieira (8-1)
Wstępna karta:
205 lb: Tafon Nchukwi (6-2) vs. Carlos Ulberg (4-1)
145 lb: TJ Brown (16-8) vs. Shayilan Nuerdanbieke (40-10)
135 lb: Raulian Paiva (21-4) vs. Sergey Morozov (17-5)
125 lb: Cody Durden (12-4-1) vs. JP Buys (9-4)
135 lb: Brian Kelleher (24-13) vs. Mario Bautista (9-2)
115 lb: Jinh yu Frey (11-6) vs. Vanessa Demopoulos (7-4)

Zobacz także:

UFC: Tak walczy najbliższy przeciwnik Mateusza Gamrota! To będzie bardzo trudne wyzwanie! Widzieliście?

To będzie arcyciekawe starcie! Już w sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Mateusza Gamrota (20-1) z Armanem Tsarukyanem (18-2). Będzie to walka wieczoru wydarzenia w Las Vegas. Już parę razy fani wskazywali reprezentant Armenii jako potencjalnego przeciwnika dla byłego podwójnego mistrza KSW – teraz staje się to faktem. Pojawiają się również komentarze, że dla obu będzie to największy test w UFC. 

Tak wyglądał debiut Gamrota w KSW! Ten chłopak od początku miał wielki potencjał!

Powrót do przeszłości! Przedstawiamy wam debiut Mateusza Gamrota (20-1) w największej organizacji w naszym kraju. ”Gamer” zaprezentował się świetnie i już wielu ekspertów było przekonanych, że w tym chłopaku jest wielki potencjał. Zauważyli to również właściciele KSW, którzy coraz to bardziej podwyższali poprzeczkę. Przypomnijmy, że Gamrot już w drugim pojedynku zmierzył się z doświadczonym Andre Winnerem (23-13-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis