MMA PLArkadiusz WrzosekArkadiusz Wrzosek: Wystarczy w wywiadzie nabluzgać, mi się udało bez tego!

Arkadiusz Wrzosek: Wystarczy w wywiadzie nabluzgać, mi się udało bez tego!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) już dziewiętnastego marca stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji na świecie. Polak na Glory 80 w Belgii stanie do natychmiastowego rewanżu z Badrem Harim (106-16, 92 KO).

Wrzosek
Foto: Glory

Do ich pierwszego starcia doszło na początku września w Rotterdamie. Polak sprawił wielką niespodziankę nokautując legendarnego zawodnika z Maroka. Do czasu nokautu Wrzosek przeżywał ciężkie chwile. Arkadiusz trzykrotnie lądował na deski, lecz wstawał i walczył do samego końca. Wyprowadzone wysokie kopnięcie idealnie w punkt – i mamy po wszystkim.

Wrzosek: Nie zrobiłem z siebie debila, a nadal zarabiam!

Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził, że podpisał nowy kontrakt z Glory. Polak zarobi zdecydowanie większe pieniądze niż za pierwszy pojedynek z Marokańczykiem. Wrzosek jest zadowolony, że nie musiał krzyczeć w internecie ani obrażać rywali, aby dojść do takiego poziomu.

Wiesz co no zarobiłem na tej walce nieźle, ale za rewanż zarobię grubo grubo więcej. Już kontrakt podpisałem na grubszą kasę za samą walkę, za potencjalne przyszłe walki. Miałem bardzo dużo spotkań sponsorskich po tej walce i na pewno będę dużo więcej zarabiał. Tak funkcjonuje świat. Zrobisz taki numer, jest o Tobie głośno i więcej zarabiasz. Cieszę się, że nie musiałem nikomu ubliżać w internecie ani nagrać głupiego filmiku, albo jakiś skandal – żeby więcej zarabiać i być bardziej rozpoznawalny. Myślę, że wielu osobom w tym kraju pokazałem – że da się bez tego coś osiągnąć. Słuchaj wystarczy w naszym kraju udzielić nie za mądrego wywiadu, w nim nabluzgać, jesteś gwiazdą i Cię rozchwytują. A mi się udało bez tego. Nie zrobiłem z siebie debila, a nadal zarabiam.

Zobacz także:

Roberto Soldić o mocy UFC: Znają KSW ale nikt tego nie ogląda, a UFC śledzi cały świat! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-3) zapewnia, że chciałby już niedługo spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie. Chorwat w ostatniej walce został podwójnym mistrzem KSW. ”RoboCop” tym razem wypowiedział się o różnicy pomiędzy polską organizacją, a amerykańskim gigantem.

Najdziwniejsze zestawienie w historii freak fightów! Dziadek i wnuczek zmierzyli się z…kobietą! [WIDEO] Co wy na to?

Takiej walki w freakowym MMA jeszcze nie było. Organizacje Epic Fighting Championship już kompletnie ponosi fantazja. Co warto zaznaczyć pojedynek ten i cała gala cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na samym YouTubie ma już ponad 700 tysięcy wyświetleń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis