MMA PLGLORYArkadiusz Wrzosek przed walką z Badrem Harim: Jestem zaskoczony niskim odbiorem tej walki w Polsce

Arkadiusz Wrzosek przed walką z Badrem Harim: Jestem zaskoczony niskim odbiorem tej walki w Polsce

Już w najbliższą sobotę – 4 września w Rotterdamie odbędzie się jedna z najgłośniejszych walk ostatnich lat w polskim kickboxingu. Arkadiusz Wrzosek zmierzy się w niej z legendarnym Badrem Harim, a walka ta będzie starciem wieczoru gali GLORY 78.

Arkadiusz Wrzosek

Pojedynek ten może być przepustką dla Polaka do walk ze ścisłą światową czołówką kickboxingu, do których Hari wydaje się dzisiaj gatekeeperem.

Arkadiusz Wrzosek przed walką z Badrem Harim: Jestem zaskoczony niskim odbiorem tej walki w Polsce

Mimo bardzo głośnego zestawienia z udziałem Wrzoska, o walce Polaka w naszym kraju jest bardzo cicho. O tym stanie rzeczy Arkadiusz Wrzosek rozmawiał z dziennikarzem Maciejem Turskim podczas ostatniego odcinka Oktagon Live, gdzie przyznał, że w Holandii jest zupełnie inny odbiór sobotniej gali GLORY 78:

“Jestem bardzo zaskoczony niskim odbiorem tej walki w Polsce. Ja zrobiłem, co zrobiłem. Wrzucałem informacje o tej walce, o tym, że trenuję. Co mogę więcej zrobić? Mogę jedynie go powyzywać, tak jak robią to niektórzy zawodnicy, żeby było więcej słychać o tej walce. Ale ja taki nie jestem, nie będę tego robił i trudno. Ale w Polsce jest niski odbiór tej walki, ale w Holandii jest zupełnie inaczej. Ja nawet żartowałem, że się tutaj przeprowadzę, bo tutaj jestem wielką gwiazdą. Przez ten miesiąc przebywania w Bredzie to czasem ciężko było mi przejść po ulicy.”

Cały Oktagon Live możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis