Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArkadiusz WrzosekArkadiusz Wrzosek po poznaniu rywala na XTB KSW Colosseum 2: Organizacja stanęła na wysokości zadania

Arkadiusz Wrzosek po poznaniu rywala na XTB KSW Colosseum 2: Organizacja stanęła na wysokości zadania

Arkadiusz Wrzosek jest bardzo zadowolony po poznaniu swojego rywala na nadchodzącą galę XTB KSW Colosseum 2, która już na początku czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Impreza ta będzie świętem fanów mieszanych sztuk walki, a Federacja KSW przygotowała bardzo mocne sportowo nazwiska na tę imprezę.

Arkadiusz Wrzosek po poznaniu rywala na XTB KSW Colosseum 2

Nawet jeśli to będą debiutanci w MMA, to ich występy na Stadionie Narodowym czekać będzie wielu kibiców sportów walki. W klatce zobaczymy bowiem m.in. Krzysztofa Głowackiego, popularnego “Glebę” z walk na gołe pięści czy właśnie rywala Arkadiusza Wrzoska.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl

Arkadiusz Wrzosek po poznaniu rywala na XTB KSW Colosseum 2: Organizacja stanęła na wysokości zadania

Przeciwnikiem polskiego kickboksera będzie znany w świecie walk w K-1 Bogdan Stoica. Obaj zawodnicy to utytułowani reprezentanci tej dyscypliny. Tym razem jednak zmierzą się w walce na zasadach MMA.

Wrzosek w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że jest zadowolony z takiego matchmakingu:

“Bardzo się cieszę, bo rywal jest niezwykle atrakcyjny pod względem sportowym. Bogdan jest zawodnikiem, który toczył boje w największych organizacjach. Rywalizował z zawodnikami, którzy teraz w MMA są największymi nazwiskami na świecie. Zawsze był w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o kickboxing. Jestem bardzo zadowolony. Organizacja stanęła na wysokości zadania, a nie było łatwo znaleźć rywala, który będzie pasował do tej układanki.”

Zobacz także:

Materla otwarty na walkę w freakowej organizacji: Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić… Co wy na to?

Michał Materla (32-9) zawalczy w przyszłości w freakowej organizacji? Były mistrz KSW nie wyklucza takiej opcji, gdy pojawi się dobra finansowo oferta.

Kacper Miklasz poznał szczegóły kolejnej walki! ”Polish Machine” zawalczy pod koniec maja! Widzieliście?

Kacper Miklasz nie zamierza odpuszczać i szybko stoczy swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że zawodnik pochodzący z Ełku ma mocne tempo jeśli chodzi o zawodowe starcia. ”Polish Machine” kolejny raz pojawi się w klatce dwudziestego siódmego maja w Krośnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis