MMA PLArkadiusz WrzosekArkadiusz Wrzosek po decyzji Glory: Skąd ten remis? Ludzi nie da się tak łatwo oszukać!

Arkadiusz Wrzosek po decyzji Glory: Skąd ten remis? Ludzi nie da się tak łatwo oszukać!

Są pierwsze słowa Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) po kontrowersyjnej decyzji Glory. Największa organizacja na świecie zdecydowała, że rozwiąże kontrakt z naszym reprezentantem.

Arkadiusz Wrzosek

Rewanżowe starcie w Belgii zapewniło kibicom mnóstwo emocji. Arkadiusz Wrzosek pewnie ruszył na rywala i wyglądało to znakomicie. Hari był zaskoczony aż tak mocną presję i tym razem to on próbował zaskoczyć wysokim kopnięciem.

W drugiej rundzie Marokańczyk jeszcze częściej wyprowadzał ciosy na tułów. Chwila nieuwagi i Wrzosek kapitalnym kolanem posyła legendę na deski. Hari wstał, ale dalej był mocno naruszony… Zabrakło czasu, aby Wrzosek dokończył dzieła zniszczenia.

Arkadiusz Wrzosek komentuje!

Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) skomentował kontrowersyjną decyzje organizacji Glory.

Drodzy kibice. Odpowiadam na wasze liczne pytania. Zostałem zwolniony z organizacji z uwagi na wydarzenia oraz moje zachowanie podczas ostatniej gali (każdy widział moją postawę w TV oraz w nagraniach po walce), dodatkowo włodarze po cichu bez oficjalnej informacji zmienili wynik walki na remis. Nie jestem w ogóle smutny z powodu zakończenia mojej umowy ale SKĄD TEN REMIS?!🤣 Ludzi nie da się tak łatwo oszukać. Moim zdaniem prawdziwy powód można zobaczyć na załączonym zdjęciu🙃 Pozdrawiam dobrych ludzi i dziękuje każdemu za wsparcie DO KOŃ CA!:)

Zobacz także:

Duży rewanż Artura Szpilki w KSW? Siergiej Radczenko się wygadał!

Zapewne największa organizacja w naszym kraju nie będzie zadowolona. Siergiej Radczenko wygadał się na instagramie. Ukrainiec zdradził, że jest po rozmowie z Martinem Lewandowskim. Co ciekawe w KSW miałoby dojść do jego rewanżu z ”Szpilą”, dla którego byłby to debiut w MMA.

Marcin Najman o potencjalnej wojnie: Na mnie Polska może liczyć! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych zadeklarował, że nie zamierza nigdzie uciekać i jak będzie trzeba pojawi się na froncie, aby bronić naszego kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis