MMA PLArchiwumArkadiusz WrzosekArkadiusz Wrzosek o porażce z Tomasem Moznym: To była moja druga walka, a Tomka dwudziesta druga

Arkadiusz Wrzosek o porażce z Tomasem Moznym: To była moja druga walka, a Tomka dwudziesta druga

Arkadiusz Wrzosek wróci do klatki Federacji KSW już 25 lutego w Libercu w Czechach. Jego rywalem będzie Tomas Mozny – kickbokser, który w przeszłości pokonał już Polaka. Teraz Wrzosek wypowiedział się o tamtej porażce ze Słowakiem.

Arkadiusz Wrzosek o porażce z Tomasem Moznym

Bilety na galę KSW 79 już w sprzedaży na eBilet.pl

Do pierwszej konfrontacji Wrzoska i Moznego doszło w roku 2015 podczas gali w Warszawie. Panowie starli się w boju o pas mistrzowski organizacji WKU. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie, ale Polak musiał uznać wyższość Słowaka w ringu. Po ponad siedmiu latach od tamtego boju panowie zmierzą się ponownie, tym razem w klatce KSW i na zasadach MMA. 

Arkadiusz Wrzosek o porażce z Tomasem Moznym: To była moja druga walka w karierze, a Tomka dwudziesta druga

Wrzosek tak wspomina tamtą walkę:

“Jestem innym człowiekiem i zawodnikiem. To było osiem lat temu. Obaj jesteśmy dziś inni. Dużo się zmieniło. Ważę więcej. W pierwszej walce była między nami różnica prawie 20 kilogramów. To była moja druga walka w karierze, a Tomka dwudziesta druga. Oboje mamy za sobą osiem lat kariery, dużych pojedynków. Po walce ze mną Tomek poszedł do Glory. Obaj więc mamy doświadczenia bicia się dla organizacji z najlepszymi zawodnikami kickboxingu na świecie.”

Przed nadchodzącym rewanżem, Arkadiusz Wrzosek jest przekonany, że Słowak nie będzie miał argumentów, którymi zaskoczy go w klatce KSW:

“Przygotowuję się do starcia MMA. Nie do walki MMA w stójce. Będę gotowy na wszystko i Tomek raczej nie będzie miał mnie czym zaskoczyć.”

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis