MMA PLGLORYArkadiusz Wrzosek nagrodzony przez GLORY. Fenomenalne kopnięcie wybrane Nokautem Roku [WIDEO]

Arkadiusz Wrzosek nagrodzony przez GLORY. Fenomenalne kopnięcie wybrane Nokautem Roku [WIDEO]

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 9 KO) z wielkim wyróżnieniem. Jego nokaut w starciu z Badrem Harim (106-16, 92 KO) został wybrany przez organizację GLORY nokautem roku.

Do pojedynku doszło na początku września na gali GLORY 78 w Rotterdamie. Faworytem walki był marokańsko-holenderski kickbokser i wiele wskazywało na to, że to on zwycięży. Wrzosek aż trzykrotnie lądował na deskach w trakcie walki. W drugiej rundzie Polak znakomitym kopnięciem znokautował legendę i sprawił wielką niespodzianką.

Przypomnijmy sobie to wspaniałe skończenie w wykonaniu Arkadiusza Wrzoska.

Nokaut Roku 2021 według GLORY – Arkadiusz Wrzosek:

Arkadiusz Wrzosek to również mistrz organizacji Fight Exclusive Night w kategorii ciężkiej. Tytuł zdobył w w 2017 roku i dwukrotnie obronił. Aktualnie polski zawodnik w rankingu królewskiej dywizji GLORY zajmuje trzecią pozycję.

Zobacz także:

Walka Khalidov-Soldić jedną z najlepszych poza UFC i Bellatorem? Tak twierdzi ceniony dziennikarz!

Sobotnia walka wieczoru KSW 65, czyli starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem elektryzuje całą Polskę. Nie tylko w Europie pojedynek na szczycie kategorii średniej wzbudza tyle emocji. Bardzo zainteresowany walką Mameda z “Robocopem” wydaje się być… najważniejsza z postaci związanych z MMA, Ariel Helwani.

UFC promuje Mateusza Gamrota przed czwartą walką! Robi wrażenie! [WIDEO]

Największa organizacja na świecie promuje Mateusza Gamrota (19-1) przed jego czwartym starciem. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4), który aktualnie znajduje się na 13 pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.