MMA PLArek TańculaArkadiusz Tańcula reaguje na słowa Jacka Murańskiego: Mów mi tak mów! [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula reaguje na słowa Jacka Murańskiego: Mów mi tak mów! [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula na swoim livie oglądnął fragment naszego ostatniego wywiadu z Jackiem Murańskim. ”Muran” w pochlebnych słowach skomentował ostatni występ Tańculi na FAME MMA 11 w Gliwicach.

Niskie kopnięcie i cios. Wydawało się, że Malczyński to odczuł i błyskawicznie próbował zdobyć obalenie. Tańcula był na to gotowy. Obrócił pozycję, a następnie zaczął wyprowadzać uderzenia niczym z karabinu maszynowego. Malczyńskiego w pewnym momencie odcięło i sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Tańcula: Powiem wam, że jestem w szoku!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował zwycięstwo ”Aroya”.

Tak zrobił wrażenie, ogromne. To może wielu zaskoczy, ale powiem państwu, że może jestem w czołówce tych, którzy bardzo trzymali za niego kciuki. A do dlaczego? Sprawił mi ogromną radość nawet nie tym, że wygrał, a sposobem jakim wygrał. Po walce z Mateuszem moim synem pojawiły się takie głosy, że ”Tańcula nie ma ciosu, wyśmiewali się że słaby Tańcula, trafił na słabego Mateusza”. No to patrzcie teraz kpiarze i hejterzy, że oto ten ”słaby Tańcula” rozniósł w pył, on go rozniósł nawet nie było dyskusji, Tańcula, który rzekomo nie miał ciosu powalił tego chłopaka.

Cała rozmowa poniżej:

Tańcula na swoim livie oglądnął kawałek wspomnianego wywiadu. Zobaczcie co powiedział.

Trzymał za mnie kciuki słuchajcie. Pojawiały się takie głosy to prawda (że Arek Tańcula nie ma ciosu), tak też się wyśmiewali, że Mateusz jest słaby. Mów mi tak mów. Przecież to miód na moje uszy, mój drogi. Mateusz takich ciosów to chyba z 300-zainkasował. Dobra wystarczy aż dziwnie mi się ogląda te komplementy od tego człowieka, jestem przyzwyczajony do obelg, do kłamstw. A tu gościu mi takie komplementy sadzi, to jest nieprawdopodobne. Co się dzieje? Chyba znowu zostaniemy przyjaciółmi w takim razie. Powiem wam, że jestem w szoku.          

Nagranie poniżej:

Tańcula

Posted by Freak Fight on Thursday, October 7, 2021

Zobacz także:

”El Testosteron” prezentuje szybkość! Najman: Nie czas odchodzić! Zaskoczeni?

Już za niespełna miesiąc odbędzie się gala MMA VIP 3, a to oznacza powrót do klatki Marcina Najmana.