MMA PLFAME MMAArkadiusz Tańcula po FAME MMA 6: Alan zrobił taki jeden frajerski numer [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula po FAME MMA 6: Alan zrobił taki jeden frajerski numer [WIDEO]

Foto: materiały własne

Arkadiusz Tańcula (1-0) odniósł na FAME MMA 6 cenną wygraną. Kilka dni po wydarzeniu nasz dziennikarz przeprowadził z uczestnikiem gali internetowy wywiad, w którym krakowianin odniósł się do różnych aspektów dotyczących pojedynku.

Przed FAME MMA 6 wydawało się, że Tańcula nie ma wielkich szans na pokonanie Alana Kwiecińskiego. Od początku walki rywalizacja była bardzo wyrównana, gdyż raz jeden, a raz drugi zawodnik przejmował inicjatywę w oktagonie. Finalnie sędziowie punktowi zdecydowali, że to m.in. aktor z “Lombardu. Życie pod zastaw” zrobił więcej, by odnieść zwycięstwo.

W rozmowie dla naszego portalu ostatni pogromca Kwiecińskiego nie ukrywa zadowolenia z wygranej. Jego zdaniem udowodnił on wielu osobom, które nie wierzyły w jego zwycięstwo, swoją wartość. Krakowianin przyznał także, iż nie podobało mu się zachowanie przeciwnika po walce, gdyż ten nie okazał, zdaniem Tańculi, należnego szacunku zwycięzcy.

Oprócz tematów związanych stricte z pojedynkiem “Aroy” odniósł się także do tego, jak swoim zmiennym zachowaniem potrafią denerwować go różne jednostki. Tańcula stwierdził także, iż w jego mniemaniu bardzo stronniczo walkę komentował Mateusz Kaniowski, faworyzując w niej Alana.

Pełna rozmowa poniżej: