MMA PLArek TańculaArkadiusz Tańcula odpowiada Załęckiemu! ”Aroy” jest otwarty na starcie z ”Bad Boyem”!

Arkadiusz Tańcula odpowiada Załęckiemu! ”Aroy” jest otwarty na starcie z ”Bad Boyem”!

Arkadiusz Tańcula na insta stories postanowił odpowiedzieć na mocne słowa Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w rozmowie z FanSportu.pl zapewnił, że przy najbliższym spotkaniu policzkuje ”Aroya” i ”Szalonego Reportera” – jeśli nie dojdzie do publicznych przeprosin.

Załęcki

Wojownik z Torunia czwartego czerwca wyjaśni swoją mocną spine z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca na gali High League 3 w Ergo Arenie. Przypomnijmy, że walka zostało zakontraktowane w formule MMA.

Załęcki ostatni pojedynek odnotował na High League 2 w Krakowie. Do wyjaśnienia miał konflikt z Alanem Kwiecińskim. Nie brakowało dymów podczas konferencji, ”rundek” czy ceremonii ważenia. W pewnym momencie Załęcki uderzył łokciem przeciwnika. Pojedynek również dostarczył dużo emocji. ”Bad Boy” po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Arkadiusz Tańcula odpowiada!

Arkadiusz Tańcula postanowił odpowiedzieć na słowa Denisa Załęckiego. ”Aroy” jest otwarty, aby w przyszłym roku doszło do jego starcia z ”Bad Boyem”.

Kochani oczywiście, że wypowiem się na temat wypowiedzi Denisa. Dostałem mnóstwo, setki wiadomości. Co o tym myślę? Słuchajcie bardzo jest mi przykro, że Denis w ogóle nie zrozumiał mojej wypowiedzi. No i też nie za bardzo powinienem się tłumaczyć z tego, że on źle to zrozumiał. Gdzieś się dopatrzył, że mu ubliżamy, jakieś farmazony tam gadamy. Zapraszam tu macie naszą wypowiedź [TUTAJ] od 10 minuty 50 sekundy się zaczyna, więc sami oceńcie czy tam są jakieś farmazony czy tam są jakieś pomówienia, bo ja się tam nie doszukałem żadnych. W ogóle nie jestem człowiekiem, który by kogoś obrażał, oczerniał czy przemawiał w internecie. Absolutnie takie rzeczy nie mają miejsca, więc tutaj Denis źle zrozumiał. Nie obejrzał tego ze zrozumieniem nad czym ubolewam. Dalej jeżeli w jakiś sposób poczułeś się  się urażony tą wypowiedzią, to proszę weź numer do mnie od Kuby Kuliga z FanSportu, temu któremu dawałeś wywiad. Do mnie zadzwoń i wszystko wyjaśnimy. Dalej, słuchaj że będziesz mnie bić z liścia? Człowieku dlaczego masz mnie bić z liścia? Chcesz się ze mną bić, nie ma problemu możemy podpisać kontrakt. Możemy spotkać się w oktagonie czy to FAME MMA czy High League. Pewnie nasze federacje pomiędzy sobą się dogadają. Ja w tym roku mam dwie walki, więc w przyszłym nie ma problemu i możemy się spotkać. Ja chciałem zrobić masę, dobić do tych 100 kilogramów, znów wyglądać jak człowiek, bo prawdziwy mężczyzna zaczyna się powyżej 100 kilo. Na razie czuje się jak chłopek roztropek. Stary nie ma problemu dla mnie takie wyzwanie jest jak najbardziej w porządku, ale na sportowo, a nie jakiś lepców dawanie sobie. To nie jest PunchDown czy coś takiego. Spotkajmy się w oktagonie. Tyle, jeżeli poczułeś się urażony to zadzwoń do mnie i wyjaśnimy wszystko. Jeżeli chcesz się ze mną bić to również zadzwoń, albo do mojego menadżera. Zapraszam.    

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, May 24, 2022

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Nikola Milanović dostał propozycję walki z Bombardierem w PRIME SHOW MMA! Zaskoczeni?

Jak się okazuje Serigne Ousmane Dia był przymierzany do walki z Nikolą Milanoviciem. Ochroniarz FAME MMA postanowił odmówić – o czym wspomniał w rozmowie z portalem Sporty Walki.ORG. Nikola podkreśla, że jest otwarty na takie zestawienie, lecz w innej organizacji.

High League 3: Dawid Załęcki zdradził co go przekonało do walki z Kwiecińskim! Widzieliście?

Dawid Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził co go przekonało do walki z Alanem Kwiecińskim. Do ich pojedynku dojdzie już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Podczas High League 3 zobaczymy starcie w formule K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis