MMA PLArek TańculaArkadiusz Tańcula o walce ze Szpilką: Mamy jakieś porachunki do wyrównania!

Arkadiusz Tańcula o walce ze Szpilką: Mamy jakieś porachunki do wyrównania!

Arkadiusz Tańcula kontra Artur Szpilka? ”Aroy” zapewnia, że mimo różnicy wagi jest w stanie wyjść i zmierzyć się z byłym pretendentem do pasa mistrza świata w boksie. Oczywiście mowa o potencjalnym starciu w formule MMA. Warto podkreślić, że Tańcula i Szpilka uczyli się w jednej szkole. Zawodnik FAME MMA postanowił wspomnieć o pewnej sytuacji.

Szpilka

Reprezentant Grapplingu Kraków najbliższy pojedynek stoczy na FAME MMA 15, które odbędzie się przed zakończeniem wakacji. ”Aroy” w poprzednim roku stoczył trzy pojedynki. Najgłośniej było przy pierwszym starciu z Mateuszem Murańskim i ostatnim, gdy Tańcula w rzymskiej klatce skrzyżował rękawice z Jackiem Murańskim. ”Muran” został zdyskwalifikowany w Ergo Arenie.

Tańcula o Szpilce: Raz go zdusiłem, raz mi oko podbił!

Na kanale organizacji WOTORE pojawiła się rozmowa z Arkadiuszem Tańculą oraz Mariuszem Wachem. ”Aroy” wspomniał o Arturze Szpilce. Zawodnik FAME MMA jest chętny na takie starcie.

Teraz znowu się gdzieś tam spotykamy, całkiem możliwe. Jak on trenuje MMA, to gdzieś się spotkamy i zmierzymy, czemu nie? Tylko on jest trochę cięższy, ale nie byłoby dla mnie problemu, 93-95 możemy zrobić. My się kiedyś nawet biliśmy na korytarzu szkolnym. Raz go zdusiłem, raz mi oko podbił. Ja się śmieje, my się lubimy, ale mamy jakieś tam porachunki z dzieciństwa, które możemy wyrównać (..) On jeszcze nie trenował boksu i był mega popularny w szkole. Były takie akcje, że całe gimnazjum było puste. Nauczyciele szukali uczniów, bo uczniowie byli na rogu i oglądali walki Szpilki. On się bił ze starszymi chłopakami i całe gimnazjum szło na jego walki. On robił jakieś obrotówki, kopał wysoko, kogoś nawet w głowę kopnął. Także on miał te umiejętności, tyle lat trenował boks, to może to gdzieś tam zanikło, ale gdzieś tam zawsze miał tę smykałkę.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi! Widzieliście?

Ponownie zrobiło się bardzo duże zamieszanie, w którym Norman Parke gra główną rolę. Don Kasjo skomentował ruch FAME MMA, które postanowiło zerwać współpracę z reprezentantem Irlandii Północnej. Życiński nie szczędził słów w stronę Michał “Boxdela” Barona.

Oficjalnie: Szymon Bajor zawalczy w organizacji PFL! Znamy przeciwnika! Będzie zwycięstwo?

Jest dobra wiadomość! Szymon Bajor (23-9) nie musiał długo czekać na konkretne propozycje. Polak będzie naszym następnym reprezentantem w prestiżowej organizacji PFL. 34-latek swój debiut  odnotuje trzynastego sierpnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis