MMA PLArek TańculaArkadiusz Tańcula o Murańskim: Przy Jacku przysłowiowy ped**** wypada na fajnego gościa!

Arkadiusz Tańcula o Murańskim: Przy Jacku przysłowiowy ped**** wypada na fajnego gościa!

To jest mocno kontrowersyjna wypowiedź. Mowa o słowach Arkadiusza Tańculi podczas ostatniego odcinka ”Szalony Tańcula”. Jest to oczywiście omawianie wielu tematów z ”Szalonym Reporterem”. Tańcula ponownie wypowiedział się o ”Muranie”.

Tańcula

Wydawało się, że będzie spokój na linii Tańcula-Murański. Nie do końca, bowiem kolejny raz obie strony się o sobie wypowiadają i nie są to przychylne słowa.

Tańcula był bardzo zły na Roberta Pasuta, który przyjął propozycję w co-main evencie FAME MMA 16 zmierzy się z Jackiem Murańskim (o czym powiedział w rozmowie z portalem MMA Bądź na bieżąco).

Jestem w**rwiony na Pasuta, że wziął tę walkę i ja mu pocisnę nawet. Ja tego nie wiem od organizatorów, mam przecieki. Ktoś zaraz powie, że hipokryzja, ale ja ich stworzyłem, to ja ich przywiozłem ich do FAME. Chciałem to zakończyć. Nikt nie chciał się z nim bić (..) Jak Pasut tak lubi się przebierać, to niech przebierze się za k**wę, bo tak się zachował, jak sprzedajna k**wa. Wszyscy odmówili, a on to wziął. Wydaje mi się, że nie dostał 200 tysięcy i się ucieszył, bo wiesz, nikt nie chce się z nim bić. Mam nadzieję, że internet to zbojkotuje i mu się odbije czkawką.

Tańcula o Murańskim!

Arkadiusz Tańcula podczas ostatniego odcinka ”Szalony Tańcula” ponownie wypowiedział się o Jacku Murańskim. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjna wypowiedź.

Szalony Reporter: Jacek jest idealny do z dissowania i go pięknie dissuje. To co on zrobił było genialne i ciężko było… Jacek jest takim kretynem, że wsadzisz każdą rymowankę, zrobisz z niego idiotę. Dlatego też on się cieszył.

Arkadiusz Tańcula: Między nami jest konflikt, to jest tak jakby wiesz… Teraz on walczy z najgorszym złem przy Jacku Murańskim nawet taki przysłowiowy ped**** wypada na fajnego gościa, rozumiesz o co chodzi? Każdy przy nim wypada na fajnego gościa. I teraz tak Robert fajny gość, ja poprzednio też fajny gość. To tak jak w Marvelu ta wojna bohaterów, jak się nazywała… Tak czy inaczej potem się podzielili.

Wspomniane słowa poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Wednesday, September 28, 2022

Cały program i całą wspomnianą wypowiedź zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Najman mocno odpowiada Murańskiemu: Młoda spi**dolina! Stary już do mnie nie wyjdzie! Widzieliście?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego. Ponadto ”El Testosteron” wypowiedział się dłużej o Kamilu Łaszczyku. Najman postanowił zaprosić pięściarza na sparing do Częstochowy.

12 freak fightów na jednej gali! Oto ostateczna rozpiska PRIME 3: Street Fighter! Co wy na to?

Na wczorajszej II Konferencji Prasowej przed sobotnią galą PRIME 3: Street Fighter poznaliśmy ostateczną rozpiskę imprezy. Kibice freak fightów w Polsce obejrzą tego wieczoru aż… 12 pojedynków!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis