MMA PLArek TańculaArkadiusz Tańcula na gali KSW Colosseum 2? Zawodnik FAME MMA zgłasza gotowość!

Arkadiusz Tańcula na gali KSW Colosseum 2? Zawodnik FAME MMA zgłasza gotowość!

Do gali XTB KSW Colloseum 2 zostały trzy miesiące. Na ten moment w planach jest jedenaście zestawień, jednakże jest perspektywa większej ilości walk. Czy w jednej z nich pojawi się Arkadiusz Tańcula (7-1)?

Pretendent do pasa mistrzowskiego Fame jest uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów w kraju. Jego jedyną porażkę zafundował mu Paweł Tyburski w 2020 roku podczas gali Fame MMA 7. Była to istna demolka w wykonaniu “Tyboriego”, który zdemolował aktora w ciągu dwóch rund.

Od czasu tamtej sromotnej porażki Arek zaliczył spory progres. Niejednokrotnie ludzie łączyli go z występem pod szyldem Konfrontacji Sztuk Walki. Teraz, w związku z ogłoszeniem drugiej gali KSW na Stadionie Narodowym, fani są żadni walki “Ryżego” właśnie na tym wydarzeniu.

Arkadiusz Tańcula chętny!

Na kanale “KOLOSEUM” ukazał się wywiad z “Prezesem Polskiego Związku Freak Fighterów”. Arek podał między innymi przykładowych zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć na czerwcowej gali.

Chyba dawno nie miałem takiego ruchu w swoich socialach, nie dostałem tylu wiadomości jak po tym, jak ogłosili galę na Narodowym (…) Wiadomo, że fajnie by było, ale to nie zależy ode mnie. Ja jestem gotowy ogólnie. Ja w maju będę miał formę życia przygotowaną, wygrywam pas mistrzowski FAME i nie ma problemu, mogę wystąpić na Narodowym. Mogę zawalczyć nawet z którymś zawodnikiem KSW, np. Akop Szostak, Erko Jun… Nawet jeśli chcą, to mogą dać mi jakiegoś sportowca troszeczkę emerytowanego bardziej, na początek.

Cały wywiad poniżej:

W wywiadzie dla “Kanału Sportowego”, Maciej Turski zapytał Martina Lewandowskiego o udział jakiegoś freaka na XTB KSW Colloseum 2. Współzałożyciel KSW odparł, że jedynym freakiem, o którym myślą, żeby wziął udział jest Martyn Ford. Występ Arkadiusza Tańculi na owej gali nie wydaje się być zbyt prawdopodobny. Jednakże, nie możemy być niczego pewni.

Zobacz także:

Polak zmierzy się z Hectorem Lombardem na gołe pięści! Były zawodnik KSW w karcie walk!

Hector Lombard nie zamierza się zatrzymywać i już w tym momencie zna szczegóły swojego kolejnego pojedynku. Były zawodnik UFC stoczy następną walkę na gołe pięści. Kubańczyk w Dubaju zmierzy się z… naszym reprezentantem! Co ciekawe na tej samej gali wystąpi były zawodnik KSW.

Wiemy gdzie i z kim zmierzy się Kamil Łaszczyk w następny pojedynku!

Już oficjalnie! Wiemy, kiedy i z kim zmierzy się z Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) w swoim kolejnym pojedynku w boksie zawodowym. ”Szczurek” jest po udanym debiucie w MMA i w freakowej organizacji. Łaszczyk tuż po walce nie wykluczał, że jeszcze spróbuje swoich sił w freak fightach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis