MMA PLArchiwumArek TańculaArkadiusz Tańcula coraz bliżej KSW? Freak fighter: Jak dobrze wszystko pójdzie…

Arkadiusz Tańcula coraz bliżej KSW? Freak fighter: Jak dobrze wszystko pójdzie…

Na kanale ”Wini” pojawiła się dłuższa rozmowa z Arkadiuszem Tańculą. Była to zupełnie inna rozmowa, bowiem mało było o freak fightach, a dużo o muzyce czy chociażby o matrycy marzeń ”Aorya”, o której wielokrotnie wspominał. Mimo wszystko w pewnym momencie pojawił się temat największej sportowo organizacji w naszym kraju. Freak fighter wyjawił, że były wstępne rozmowy z KSW.

Tańcula

Tańcula najbliższy pojedynek miał stoczyć już trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie. Byłaby to walka o pas mistrzowski z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. ”Aroy” doznał kontuzji, więc nie wystąpi na zbliżającym się evencie. Walka najprawdopodobniej odbędzie się na jednej z przyszłych gal.

Warto zaznaczyć, że Maksymilian pozostaje na karcie, a jego nowym przeciwnikiem został Alan ”Alanik” Kwieciński. Walka została zakontraktowana w formule K-1 w małych rękawicach, a w stawce oczywiście nie będzie pasa FAME MMA.

Tańcula zabiera głos!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z Winim został zapytany o KSW. ”Aroy” po raz kolejny zapewnił, że jego największym marzeniem sportowym jest starcie w wspomnianej organizacji. 

No jak dobrze wszystko pójdzie, to całkiem możliwe, że się to uda. Jakieś rozmowy wstępne były, coś tam gdzieś. Zobaczymy. Moje największe marzenie sportowe, zawalczyć w KSW.   

Wspomniana wypowiedź i cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Znów padł temat byłego mistrza świata! Ferrari: Mówię po zwycięstwie do Adamka… Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program przed ciekawie zapowiadającą się galą FAME MMA 17, która już trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką i Alanem Kwiecińskim czy chociażby Amadeuszem Roślikiem oraz Kamilem Łaszczykiem. Druga wspomniana walka będzie main eventem nadchodzącego wydarzenia. Podczas ich dyskusji nie zabrakło tematu… Tomasza Adamka.

Co teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Mówiło się o walce w Ares FC, a teraz o starciu o mistrzowski pas w organizacji Cage Warriors! Co w tej sytuacji z KSW? Takie pytania mogą zadawać fani, którzy obserwują sytuację z Yannem Liasse (9-1), który ma już za sobą trzy zwycięstwa w największej polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis