MMA PLARES FCAres FC 11: Są duże kontrowersje! Paweł Biernat przegrywa przez dyskwalifikacje w Paryżu! [WIDEO]

Ares FC 11: Są duże kontrowersje! Paweł Biernat przegrywa przez dyskwalifikacje w Paryżu! [WIDEO]

Będą duże kontrowersje? Paweł Biernat (4-1) przegrywa przez dyskwalifikacje w pierwszej rundzie z Faycalem Hucinem (13-4).

Biernat

Przypomnijmy, że Biernat miał wystąpić na ostatniej gali Fight Exclusive Night w Szczecinie. Ostatecznie Paweł nie wystąpił, bowiem z walki wypadł Marcin Sianos, a organizacja nie znalazła godnego zastępstwa. ”Bieszczadzki Rosomak” w poprzednim roku stoczył ważną walkę w Mrągowie, gdy odprawił przed czasem niepokonanego wtedy Karola Żołowskiego.

Marokańczyka przede wszystkim możemy kojarzyć chociażby z 2013 roku, kiedy na gali Cage Warriors przed czasem pokonał Antoniego Chmielewskiego.

Kontrowersje!

Biernat już pierwszym uderzeniem rzucił przeciwnika na deski. Marokańczyk szybko doszedł do siebie, i zdobył sprowadzenie. Polak popisał się i obrócił pozycję. Walka wróciła do stójki, ale nie na długo. Hucin pracował nad sprowadzeniem, ale sam wylądował na plecach. Biernat wyprowadzał sporo ciosów. Pojawiło się kolano w parterze i mieliśmy przerwę…

Po powtórkach wydawało się, że kolano trafiło na klatkę piersiową, więc nie byłoby żadnych kontrowersji. Lekarz pojawił się w klatce, a Marokańczyk nie wyglądał na zawodnika, który chce kontynuować walkę. Dodatkowo Hucin wskazywał, że doznał kontuzji (najprawdopodobniej kolana). Ostatecznie ogłoszono, że zwycięzcą zostaje Faycal Hucin poprzez dyskwalifikacje….

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Ruszyła zbiórka po śmierci Patryka Hebla! Pomóżmy rodzinie wojownika! Widzieliście?

To była naprawdę przykra wiadomość… Patryk Hebel miał przed sobą całe życie. 27-latek był świetnie zapowiadającym się sportowcem. Po śmierci młodego wojownika na stronie pomagam.pl powstała zbiórka, aby pomóc rodzinie Patryka. Tym samym prosimy wszystkich o dołączeniu się do pomocy.

Najman wraca do pierwszego face to face z Murańskim: O jednej rzeczy nie powiedziałem… Co wy na to?

Tak to prawda! Marcin Najman postanowił wrócić do sytuacji, która miała miejsce na ostatniej gali High League 5. Doszło wtedy do ogłoszenia i pierwszego face to face z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” twierdzi teraz, że ”Muran”… sfajdał się w klatce. Do ich wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na szóstej edycji High League w Katowicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis