MMA PLArkadiusz WrzosekArek Wrzosek bez taryfy ulgowej! Po tych kopnięciach Nitro nie mógł chodzić! Jest pełne nagranie ze sparingu!

Arek Wrzosek bez taryfy ulgowej! Po tych kopnięciach Nitro nie mógł chodzić! Jest pełne nagranie ze sparingu!

Jest nagranie ze sparingu, w którym Arek Wrzosek nie oszczędzał Nitro. Zawodnik FAME MMA przyjął wiele ciosów i kopnięć, później widać było, że trudno mu się chodzi, mimo że polski kickboxer bił z ograniczoną siłą. Pełne nagranie z treningu jest już dostępny.

Arek Wrzosek bez taryfy ulgowej! Po tych kopnięciach Nitro nie mógł chodzić! Jest pełne nagranie ze sparingu!
Foto: YouTube/Nitrozyniak

Wcześniej pisaliśmy, że na Twitterze klubu Uniq Fight Club pojawiło się nagranie z Nitro, który przyjął uderzenia… Arkadiusza Wrzoska czyli naszego utytułowanego kickboxera. Gwiazda FAME MMA przyjmowała wiele ciosów. Padała na deski i wstawała. Nie brakowało też mocnych kopnięć.

Nitro kiedyś prześmiewczo mówił, że jest najlepszym kickboxerem w Polsce i chętnie by się zmierzył z Wrzoskiem, który był świeżo po przerwanym rewanżu z Badrem Harim. Doszło również do konfrontacji słownej w internecie. Teraz konfrontacja miała miejsce na żywo.

Na kanale Nitrozyniaka można zobaczyć vloga z wyjazdu do Warszawy, gdzie streamer miał okazję uczestniczyć w Hejt Parku w Kanale Sportowym oraz w treningu i sparingu z Arkiem Wrzoskiem.

Arek Wrzosek skomentował umiejętności Nitro:

Sergiusz świeżo po zejściu z ringu opisał, jak się czuje:

Wybitnie. Udo mam zbite. Mocno bije, a podejrzewam, że to było z ograniczoną siłą.

– mówił.

Ważne, żeby się nie poddawał. Jest bardzo słaby fizycznie i jego płuca mają naprawdę mało pojemności. Miał prawo, żeby go przytkało, ale jest słabo. Musiałby wiele rzeczy zmienić w swoim życiu, aby dojść do średniego poziomu Fame MMA.

– skomentował z kolei Arkadiusz Wrzosek.

Cały sparing dostępny na poniższym materiale:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis