MMA PLFAME MMAArek Tańcula o walkach z Murańskimi: Zostałem trochę zmuszony! FAME MMA postawiło mi ultimatum! [WIDEO]

Arek Tańcula o walkach z Murańskimi: Zostałem trochę zmuszony! FAME MMA postawiło mi ultimatum! [WIDEO]

Arek Tańcula na gali FAME MMA 15 zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a później ma wyjść do rzymskiej klatki z Jackiem Murańskim. W wywiadzie z nami powiedział, że organizacja FAME postawiła mu ultimatum, któremu musiał się dostosować.

Arek Tańcula o walkach z Murańskimi: Zostałem trochę zmuszony! FAME MMA postawiło mi ultimatum!
Foto: MMA.pl

Konflikt pomiędzy Tańculą a Murańskimi trwa w najlepsze. Zawodnik Grapplingu Kraków wygrywał z jednym, jak i z drugim Murańskim. Teraz na jednej gali da rewanż obu “Muranom”.

Zdradził nam jednak, że była opcja rozdzielenia tych walk na osobne gale. Jednak chciałby rozdział z Jackiem i Mateuszem zamknąć jak najszybciej, dlatego zgodził się zawalczyć z nimi jeden po drugim.

To pierwszy raz w historii FAME, kiedy zawodnik stoczy dwie walki na jednej gali w formule MMA. “Aroy” na FAME 10 zawalczył z M. Murańskim i pokonał go przez jednogłośną decyzję sędziów. Po starciu miał jednak sporo problemów zdrowotnych, przez co musiał liczyć się z chwilową przerwą od walk.

Arek Tańcula: FAME MMA postawiło mi ultimatum!

Następnie na FAME 12 miało dojść do rewanżu obu panów, ale “Młody Muran” doznał kontuzji i wskoczył za niego jego ojciec. Starcie odbyło się w rzymskiej klatce. Wygrał je Tańcula, bowiem “Stary Muran” ugryzł swojego oponenta przez co go zdyskwalifikowano.

Teraz dojdzie do ponownych potyczek. Arkadiusz twierdzi, że nie chciał się z nimi mierzyć, ale w jego umowie były zapisy o rewanżach.

Zostałem trochę zmuszony do tych walk, nie ukrywam. FAME MMA po prostu postawiło mi ultimatum, że muszę je zrobić. Jedną i drugą. Z tym, że dali mi możliwość, że mogę załatwić to za jednym zamachem. Miałem do wyboru: z jednym rewanż, potem z drugim rewanż. Okazuje się, ze w swoich umowach miałem zapisy o rewanżach. I te rewanże wcześniej czy później musiałbym im dać, skoro chce bić się w FAME. Ja tam tylko sprzątam… Dogadaliśmy, że zrobimy to na jednej gali.

Tańcula zdradził nam też, że ma zagwarantowaną walkę o pas mistrzowski w kategorii 84 kg:

Cokolwiek się wydarzy, nie ma znaczenia czy wygram czy przegram, to kolejna moja walka będzie o pas mistrzowski.

Cały mój wywiad z Arkadiuszem Tańculą można zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis