Arbuzowe wyzwanie podbija internet! Zobacz jak poradziła sobie z nim Cris Cyborg [WIDEO]

Foto: Cris Cyborg YouTube
Foto: Cris Cyborg YouTube

Była mistrzyni UFC w wadze muszej Cris Cyborg podjęła “arbuzowe wyzwanie”, którego pomysłodawcą jest Ben Askren. Cristiane w jednym ze swoich vlogów pokazała jak “walczy” z owocami.

Cyborg na swoim kanale YouTube dzieli się wrażeniami ze swojej podróży po Afryce. W jednym z odcinków podjęła się wyzwaniu rzuconemu przez “Funky’ego” i postanowiła więc mu podołać. Wszystko polega na tym, aby gołymi rękami zmiażdżyć dwa arbuzy jednocześnie. Zobacz czy była mistrzyni Strikeforce poradziła sobie z tym zadaniem. (Challenge rozpoczyna się od 5. minuty)

Prekursorem całego wyzwania jest Ben Askren, który z arbuzami poradził sobie tak:

Na razie rękawice podjęła tylko Cris Cyborg. To tylko kwestia czasu, kiedy inni światowej klasy zawodnicy zaczną próbować swoich sił w tym zadaniu.

Pomysłodawca całego “Watermelon Challenge” Ben Askren (19-0) to były mistrz ONE Championship oraz Bellatora w kategorii półśredniej. 2 marca 2019 r. zadebiutował w oktagonie UFC, wygrywając pojedynek z Robbie Lawlerem w pierwszej rundzie.

Cristiane Justino (20-2, 1 N/C), znana również jako “Cris Cyborg” to była mistrzyni organizacji Invicty, Strikeforce oraz UFC. Jest uważana za jedną z najlepszych zawodniczek w histori MMA. Na UFC 232 doznała pierwszej porażki przez nokaut w karierze. Pogromcą Brazylijki okazała się jej rodaczka Amanda Nunes, która dzięki zwycięstwu nad Justino stała się pierwszą kobietą dzierżącą dwa pasy mistrzowskie.