MMA PLArab”Arab” wróci do klatki? Wskazał potencjalnego przeciwnika!

”Arab” wróci do klatki? Wskazał potencjalnego przeciwnika!

Foto: Wojtek Wojciechowski

Jak widać Gabriel Al-Sulwi (1-0) myśli o następnych pojedynkach w mieszanych sztukach walki. ”Arab” w mediach społecznościowych wskazał potencjalnego przeciwnika.

27-latek to popularny raper z Świlczy. ”Arab” dostał swoją szansę w programie ”ŻywyRap” i wykorzystał ją w pełni. Gabriel został doceniony i zauważony. Jego styl oraz zachowanie szybko przypadło do gustu licznych fanów.

Mamy też reakcje włodarza FAME MMA!

Gabriel Al-Sulwi (1-0) jest spragniony następnego pojedynku w MMA. ”Arab” w mediach społecznościowych zdradził, że chętnie zmierzy się z Krystianem ”Jongmenem” Brzezińskim.

Jongmen, dawaj – zróbmy to! Ty trenujesz długo, od znajomych wiem, że jesteś bardzo silny i masz ciężkie łapy, to będzie fajny sprawdzian dla mnie. @jongmen_official – będę gotowy. Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

To nie koniec, bo na te potencjalne zestawienie zareagował Michał ”Boxdel” Baron. Jeden z włodarzy FAME MMA jest na tak i takie starcie określił ”bombą”! Nie musieliśmy również długo czekać na odpowiedź ”Jongmena”, który skwitował to w taki sposób.

Arab

27-latek w przeszłości stoczył dwa pojedynki w organizacji Fight Exclusive Night. Gabriel w październiku 2017 roku przed czasem odprawił Bartłomieja ”Ruby” Brzezińskiego. W ostatnim starcie widzieliśmy go na 24 edycji, gdy doszło do jego zestawienia Maciejem ”Wujkiem Samo Zło” Gnatowskim. Starcie w formule bokserskiej skończyło się łatwym i efektownym zwycięstwem Gabriela Al-Sulwi. 

Zobacz także:

Wrzosek typuje walkę Don Kasjo-Najman! Zaskoczeni?

”Polish Zombie” jest przekonany kto wygra starcie na FAME MMA 8. Wrzosek już parokrotnie na żywo widział freakowe eventy

To była dziwna gala! Kto już ma tego dość?

Aż dziwnie się patrzy na taki obrazek. A co ciekawe takich wydarzeń będzie więcej. O co chodzi? Sami zobaczcie