MMA PLArabArab twierdzi, że Szeliga odrzucił walkę: Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić!

Arab twierdzi, że Szeliga odrzucił walkę: Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić!

Gabriela Al-Sulwi (3-0) twierdzi, że Piotr Szeliga (2-1) odrzucił propozycję walki na FAME MMA! ”Arab” nawołuje Szeligę, aby zrobić walkę w hołdzie dla wspólnego trenera Rafała Antończaka. Pojedynek miałby się odbyć w formule muay-thai.

Arab

Szeliga ostatni pojedynek odnotował w sobotę na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Arab: Rozumiem nie masz ani zapasów ani parteru!

Gabriela Al-Sulwi kontra Piotr Szeliga? Jak widać takiego zestawienia nie możemy wykluczyć!

@szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem nie masz ani zapasów ani parteru. Proponuję Ci więc w hołdzie dla naszego wspólnego trenera Rafała Antończaka starcie na zasadach Muay Thai. Taką walką przyczynimy się mocno do rozpromowania zbiórek na jego leczenie i oddamy hołd Trenerowi. Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić bo walka dla Rafała jest sprawą honorową.

@szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem nie masz ani zapasów ani parteru. Proponuje Ci więc w…

Posted by Arab on Thursday, December 23, 2021

28-latek ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA, gdzie prezentował się z naprawdę dobrej strony. Gabriel pewnie wypunktował i zdominował w parterze – Pawła Tyburskiego oraz Łukasza Lupę. Było też zastępstwo na FAME MMA 9, gdy w walce wieczoru pokonał w boksie Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Zobacz także:

Będzie rewanż Tańculi z Jackiem Murańskim? Szef FAME MMA zabiera głos!

To zestawienie budzi wielkie emocje, ponieważ jest realny konflikt. Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA został zapytany o potencjalny rewanż pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Jackiem Murańskim.

Mamed Khalidov wskazuje zawodnika, który może zagrozić Roberto! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) wskazał zawodnika, który mógłby zagrozić w starciu z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis