MMA PLArabArab pieniądze za walkę z Szeligą chce przekazać na zbiórkę trenera Antończaka!

Arab pieniądze za walkę z Szeligą chce przekazać na zbiórkę trenera Antończaka!

Gabriel Al-Sulwi ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego starcia z Piotrem Szeligą. ”Szeli” również jest chętny na takie zestawienie. W ostatnich dniach padały mocne słowa z obu stron.

Arab

28-latek ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA, gdzie prezentował się z naprawdę dobrej strony. Gabriel pewnie wypunktował i zdominował w parterze – Pawła Tyburskiego oraz Łukasza Lupę. Było też zastępstwo na FAME MMA 9, gdy w walce wieczoru pokonał w boksie Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Arab przekaże pieniądze na zbiórkę!

Gabriel Al-Sulwi w dzisiejszym materiale na YouTubie zdradził, że pieniądze za walkę z Piotrem Szeligą zamierza przekazać na zbiórkę dla trenera Rafała Antończaka.

Kto mnie obserwował ten widział, że od początku zbiórki również w niej aktywnie uczestniczyłem. Nie mam pojęcia ile udało się dzięki tej zbiórce uzbierać ”Szeliemu”, ile dzięki tej zbiórce udało się uzbierać dzięki mojej osobie, ale to nie jest żaden wyścig tylko działamy w jednej sprawie. ”Szeli” najwidoczniej tego nie zrozumiał, że tak się spina i pruje (…) Ja chcę tą walkę zrobić charytatywnie, nie mam pojęcia jak Ty. Zrobisz sobie z tym co chcesz. Ja chcę tą walkę zrobić charytatywnie, gażę oddaje na leczenie. Ile się uda zdobyć tym szumem wokół zbiórki to nie mam pojęcia i nie mam siły sprawczej. Mam nadzieje, że jak najwięcej. Jeżeli by się udało wylicytować miejsce w narożniku – co dowiedziałem się, że Ty zrobiłeś to zajebiście. To jeszcze więcej zbierzemy i taki mam zamiar.

Pomagajmy! Zbiórkę dla trenera możecie znaleźć [TUTAJ]

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis