MMA PLArabArab ostro do Szeligi: Ubliżyłeś mi Ty pało, rozpruje Ci ten głupi ryj! [WIDEO]

Arab ostro do Szeligi: Ubliżyłeś mi Ty pało, rozpruje Ci ten głupi ryj! [WIDEO]

Robi się bardzo gorąco pomiędzy Gabrielem Al-Sulwim, a Piotrem Szeligą. ”Arab” postanowił mocno zareagować na ostatni wpis ”Szeliego”. Gabriel zapewnia, że Szeliga boi się walki w MMA i wielokrotnie skłamał. Padły też mocne słowa.

Arab

Mowa o ostatnim wpisie Piotra na temat potencjalnej walki z ”Arabem”.

Arab To tak na Nowy Rok.Ja i mój TEAM zapraszamy cię na Wojnę! Małe rękawice, formuła bokserska, mogą być gołe pięści wchodzimy we dwóch, wychodzi o własnych siłach jeden. To mogę zagwarantować, bo wychodzę tam z dedykacją i z pełną mobilizacją by wygrać! No chyba, że obsrasz zbroje? Ja żaden stójkowocz czy parterowiec zwykły uderzacz jak to mnie dla żartu nazywają hehe. Dalej nie uznaje twojej polityki bo posługując się emocjami i Trenerem jako kartą przetargową straciłeś w moich oczach za to w innych przypomniałeś smród który niegdyś zostawiłeś. Nie będziemy tu prali brudów, bo to nie o to chodzi, nadal twierdze, że twoje intencje są nie szczere i uważam, że powinieneś przeprosić za tą Szopkę, którą odjbałeś przed świętami i to nie mnie a bliskich trenera których uraziłeś, a jeżeli zrobiłeś to na prawdę z premedytacją to chj ci w dziąsło bez kitu. Można było zadzwonić i zaproponować taką inicjatywę wtedy przegadali byśmy to z rodziną i była by inna bajka. Jedynym Happy Endem w tej bajce będzie rozgłos zbiórki i pieniądze na rehabilitacje trenera. Ty stawiając mnie pod ścianą publicznie, używając argumentów obok których nie przejdę bokiem przebudziłeś coś bardzo niepotrzebnego bo ja przyparty do muru potrafię zaskoczyć sam siebie. I dla tej sprawy jestem gotowy wyjść z tobą do klatki, zawsze byłem i ty to wiesz, tylko czasem są etapy, których nie przeskoczysz. No to oficjalnie już zapraszam cie do Tańca! PS: I to żaden twój trener. A wszystkim życzę Dużo dużo dużo zdrówka na ten nowy rok, bo zdrówko jest najważniejsze! I trochę szczęścia a reszta zawsze jakoś będzie 

Arab To tak na Nowy Rok.Ja i mój TEAM zapraszamy cie na Wojnę!Małe rękawice, formuła bokserska, mogą być gołe pięści…

Posted by Piotr Szeliga on Friday, December 31, 2021

Arab ostro o Szelidze!

Gabriel Al-Sulwi jest już mocno zdenerwowany ostatnimi słowami Piotra Szeligi. Gabriel zapewnia, że ”Szeli” boi się bić w MMA. Padły też mocne słowa. 

Ubliżyłeś mi Ty pało i teraz już nie będzie tak, że z MMA idziemy na muay-thai, nie boisz się muay-thai, więc pie**olisz, że bijmy się w najbardziej hardkorowej wersji walczmy/ulicznej, w boksie może być bez rękawic. Nie pało! Może będziemy walczyć w MMA za twoje ubliżenie, będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. I będziemy walczyć z łokciami i Ci rozpruje ten głupi ryj.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Co wy na to?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis