Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArabArab dotrzymał słowa! Pieniądze na rehabilitacje trenera Antończaka wpłacone!

Arab dotrzymał słowa! Pieniądze na rehabilitacje trenera Antończaka wpłacone!

Gabriel Al-Sulwi dotrzymał słowa. Anna Antończak na instagramie poinformowała, że zawodnik FAME MMA wpłacił pieniądze na rehabilitację Rafała Antończaka, który potrzebuje pomocy. ”Arab” zapewniał, że pieniądze za walkę z Piotrem Szeligą przekaże na rehabilitację trenera.

Arab

To była pierwsza przegrana ”Araba” w FAME MMA. Wcześniej Al-Sulwi odnotował trzy pewne zwycięstwa. Gabriel jednogłośną decyzją sędziów pokonał Pawła ”Tybori” Tyburskiego, Patryka ”Kizo” Wozińskiego (boks) oraz Łukasza Lupę.

Starcia w Gliwicach nie będzie dobrze wspomniał… choć do czasu nokautu kontrolował pojedynek. Szeliga od samego początku szukał mocnego uderzenia. Gabriel dobrze pracował krótki ciosami oraz niskimi kopnięciami. Wydawało się, że po kolejnym kopnięciu ”Szeli” będzie miał bardzo duże problemy. Szeliga był liczony, lecz szybko doszedł do siebie. Koniec nastąpił w drugiej rundzie. ”Szeli” bardzo mocnym uderzeniem trafił w punkt i było już po wszystkim.

Arab wpłaca pieniądze!

Gabriel Al-Sulwi dotrzymał słowa i pieniądze po walce z Piotrem Szeligą wpłacił na rehabilitację trenera Rafała Antończaka.

Jak się umówiliśmy tak zrobił! Dziękuję @arab_na_bicie za pomoc i wpłatę na rehabilitację mojego męża Rafała!

Gabriel ostatnio w mediach społecznościowych przyznał się, że trafił na odwyk, lecz zaraz po wyjściu skontaktował się z żoną trenera.

Małe sprostowanie. Z żoną Rafała Anią Antończak jestem w stałym kontakcie, ona wie kiedy dostanie pieniądze. Szeli sobie krzyczy, więc niech sobie krzyczy. To wygląda tak, najpierw czeka się z federacji na pieniądze, aż oni przeleją. Widziałem się z Anką, ona wie, kiedy dostanie przelew. Piszę z nią. W międzyczasie właśnie wyszedłem z odwyku, byłem na odwyku. Miałem swoje problemy. Więc jak wyszedłem to od razu się z nią skontaktowałem. A Szeli, po co robisz taką gó*noburzę? Przecież zawsze się możemy bić.

Zobacz także:

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski! Widzieliście?

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis