Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCiekawostkiApteka zgłasza gotowość do walki z podopiecznym Oknińskiego! Jest odpowiedź!

Apteka zgłasza gotowość do walki z podopiecznym Oknińskiego! Jest odpowiedź!

Ostatnimi dniami dochodzi do spięć na linii “Apteka” – Akademia Sportów Walki Wilanów. Szymon zamieścił film na swoim kanale YouTube, w którym odpowiada na rzuconą przez “King Konga” rękawicę.

O mężczyźnie zwanego przez społeczność mianem “Apteka” zrobiło się głośno w związku z jego interwencją w czasie transmisji live ekipy “Trans TV”. Przez pewien moment huczał o nim cały polski internet. Ze względu na to, szybko zaczęto go łączyć z walkami freak-fightowymi.

Apteka konkretnie!

Mirek słuchaj, wystawiasz do walki największego konia jakiego masz tam u siebie w stajni. Najbardziej doświadczonego zawodnika, który ma tam zrobione z kilkanaście walk. I myślisz, że ja tą walkę przyjmę? Oczywiście, że ją przyjmę, bo nigdy w życiu nie odmówiłem żadnej solówki, ani nic na tej zasadzie. (…) Mówisz, że jest tam już kolejka zawodników, która chce się ze mną bić. Bardzo dobrze. Ustaw i ich w kolejce. Najpierw rozp*****lę Mindę, jak gnój po polu, a potem rozp*****lę każdego po kolei, który będzie chciał się napier***ać. (…) W ogóle tak się zastanawiam, kto w ogóle wymyśla wam te ksywy, “King Kong”? Stary…Ty widziałeś King Konga? Ty możesz sobie zrobić pasztetówka, ale nie King Kong. Salcesonik lub coś na tej zasadzie.

Minda odpowiada!

Apteka słyszałem, że ksywę zmieniasz. Będziesz teraz się nazywał…”Rolnik”. Masz zamiłowanie do rozrzucania gnoju. A odnośnie tego pasztetu, to ja z Ciebie zrobię pasztet. Bo wiesz…King Kong to jest król dżungli. Rządzi wszystkimi małpami i pawianami takimi jak Ty i takimi małpeczkami też. King Kong to jest siła i moc.

Zobacz także:

Jacek Murański po walce Głowackiego: A wy kmioty co sprzed klawiatur siejecie hejt…

Jacek Murański postanowił w mediach społecznościowych zabrać głos po sobotniej walce Krzysztofa Głowackiego (32-4, 20 KO). Były mistrz świata stoczył bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. ”Muran” nawołuje młodych ludzi do brania przykładu z naszego utytułowanego pięściarza.

Jose Aldo zaskoczony na UFC 283! Brazylijczyk zostanie członkiem Galerii Sław UFC!

Legendarny zawodnik wagi piórkowej i koguciej w światowym MMA – Jose Aldo był obecny na minionej gali UFC 283 w Rio de Janeiro. Tam został zaskoczony przez organizatorów, którzy… ogłosili, że zostanie on członkiem Galerii Sław UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis