MMA PLJan BłachowiczAnzor Azhiev odpowiada na krytykę: Nie kosztem walki o pas UFC! Jak można wybrać High League!

Anzor Azhiev odpowiada na krytykę: Nie kosztem walki o pas UFC! Jak można wybrać High League!

Na kanale InTheCage.pl pojawiła się rozmowa z głównym trenerem Jana Błachowicza – Anzorem Azhievem, który postanowił również odpowiedzieć na krytykę internautów. Na twitterze pojawiły się głosy, że Anzor wybrał pojawienie się na Hgih League zamiast na walkę o pas UFC.

Azhiev

Jan z soboty na niedzielę podczas UFC 282 stanie przed szansą odzyskaniem pasa w wadze półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w Las Vegas zmierzy się z mocnym Magomedem Ankalaevem (19-1).

Reprezentant Rosji może aktualnie pochwalić się passą dziewięciu zwycięstw z rzędu. Pierwszą przegraną zawodową zaliczył w debiucie w największej organizacji na świecie. Była to dość niespodziewana przegrana z Paulem Craigem (16-5-1). Warto zaznaczyć, że Ankalaev dominował, ale Szkot zaskoczył go w końcówce walki. Craig trójkątem nogami poddał go sekundę przed końcem pojedynku.

Anzor Azhiev odpowiada!

Anzor Azhiev w rozmowie z portalem InTheCage.pl postanowił odnieść się do krytyki internautów.

Na Twitterze dużo osób pisze, że nie poleciałem na Janka, bo jest High League. Ja nie wiem, jak można coś takiego pisać. UFC, walka o pas. Jak można wybrać High League. Ja tam jeżdżę, ale nie kosztem walki o pas UFC. Gdzie jest UFC, gdzie jest High League? Z całym szacunkiem do High League (…) Śmiałem się, potem mi było smutno, potem znowu się śmiałem. Ja High League nie wybrałem. Tak samo, jak Mansur miałby walkę i jest High League. Myślicie, że wybrałbym High League? (…) Ja jestem głównym trenerem i dla klubu jest najważniejsza walka nie tylko o pas. Jest UFC. Dla teamu, dla klubu UFC to pierwszeństwo. To nie znaczy, że chłopaków w mniejszych organizacjach nie doceniamy. To jest normalna rzecz.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Pasternak spotkał Kwiecińskiego na konferencji High League 5: On ma coś z banią! Dziwny gość! Widzieliście?

Michał Pasternak (16-8) pojawił się na wczorajszej konferencji High League 5. Jak się okazuje ”Wampir” spotkał Alana Kwiecińskiego, za którym krótko mówiąc nie przepada. Pasternak całą sytuację skomentował w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Walka Najman-Murański zagrożona? ”Muran” stawia warunek: Ma nie dostać wypłaty jeżeli…

Pojawia się duży problem! Walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem jest mocno zagrożona? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to walka nie dojdzie do skutku. Przypomnijmy, że o tym zestawieniu mówi się już bardzo długo. Jest tutaj duży realny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis