MMA PLMMA-VIPAntykonfident po ważeniu MMA VIP 2: Wyleciał z jakimiś gaciami, śmierdziało spoconymi jajami! [WIDEO]

Antykonfident po ważeniu MMA VIP 2: Wyleciał z jakimiś gaciami, śmierdziało spoconymi jajami! [WIDEO]

Rafał Podejma dziś stanie przed mało spotykanym wyzwaniem. Będzie to starcie z dużo cięższym Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Przypomnijmy, że jest to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie.

To nie jest tak, że ”Antykonfident” wcześniej nie miał nic wspólnego z MMA. Rafał parę lat temu chciał spróbować się na ALMMIE i wygrał tam parę pojedynków.

Rozważam przygotowania/iść na sparingi do Ankosu Zapasy Poznań. Bo kiedyś walczyłem, pięć lat temu na ALMMIE. Jakoś około trzech miesięcy przygotowywałem się w Ankosie. Myślę, że przygotowałem się dobrze. No i tam też są fajni/konkretni zawodnicy, więc chciałbym tam pochodzić/poruszać się na macie. A tak ogólnie przygotowuje się w domu z kolegami (…) Raz miałem mieć zawody, miałem złamaną kość śródstopia to było odwołane i później w sumie raz brałem udział w turnieju w ALMMIE. I to było raz, wszystkie pojedynki wygrałem, które miałem. Poszedłem na tą ALMME, bo tutaj na ulicy bił się trochę tutaj/tam i chciałem się sprawdzić sam dla siebie.                     

Antykonfident: Podejrzewam, że fizycznie będzie mocniejszy!

Rafał Podejma ma świadomość, że dzisiaj nie będzie to proste zadanie. Jego przeciwnikiem będzie dużo cięższy Andrzej Żuromski.

Jestem dzisiaj bardziej spokojny niż na konferencji prasowej. Bardziej chce mi się z niego śmiać niż denerwuje już, bo to się robi już trochę śmieszne, ale jutro zobaczymy co tak naprawdę zaprezentuje w klatce. Nie ukrywajmy mamy trudne zadanie, jest dużo większy. Podejrzewam, że fizycznie będzie mocniejszy.    

Cała rozmowa poniżej:

Rozpiska MMA-VIP 2:
Początek gali: 18 czerwca, godz. 20:00
Andrzej “Żurom” Żuromski vs. Rafał ‘Antykonfident” Podejma
Dariusz ”Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień
Krystian “Młody Pudzian” Pudzianowski vs. Tomasz PRINCE CHIC
Mateusz “Rolnik Zabijacz” Kisiel vs. Adrian Cios
Daniel Kaczmarek vs. Kamil Wieczorek
Alan “Psychotrop” Gruchała vs. Ryszard “Szczena” Dąbrowski
Dominik “Guma” Tyman vs. Krystian “Kiki” Stefanów
Sebastian “Pikuś” Tronina vs. Oliwier “Detailer” Gajewski
Kacper Miklasz vs Tomas Vaicikas

Gala Najmana w PPV – jak oglądać?

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 32,95 ZŁ

Gala MMA-VIP 2 dostępna będzie w systemie PPV w serwisie beecast.tv. Dostęp do usługi kosztuje 32,95 zł. Płatności możemy dokonać za pomocą karty płatniczej, przelewu internetowego, BLIK-a czy też systemu PayPal.

Galę można oglądać jednocześnie na jednym urządzeniu. Transmisja dostępna będzie na całym świecie.

Zobacz także:

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

MMA VIP 2: Ogromna przewaga Żuroma nad Antykonfidentem! Prawie 40 kilogramów! Kto wyjdzie zwycięsko?

Za nami ceremonia ważenia zawodników oraz trening medialny przed dzisiejszą galą MMA VIP 2. Podczas wydarzenia poznaliśmy różnicę wagową między bohaterami walki wieczoru – Żuromem a Antykonfidentem.